Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o 3 exkluzivní PS3 hry InFamous 2!

Redakce

Redakce

14. 6. 2011

Magazín Topzine.cz ve spolupráci se společností SONY si pro své čtenáře přichystal soutěž o exkluzivní titul na PlayStation 3 InFamous 2!

V InFamous 2 se stanete hrdinou v komiksovém stylu Zdroj: Vydavatel hry

Elektrizující Cole MacGrath se vrací v nové hře inFAMOUS 2, druhé kapitole jedné nejprodávanějších značek exkluzivně pro PS3. Vývoje se opět ujali vývojáři z prověřeného studia Sucker Punch Productions, kteří nyní pozvedli předchozí blockbuster na novou úroveň a vytvořili pohlcující otevřený svět v čele se silnejším a emotivnějším hrdinou.

Obviněn ze zničení Empire City a pronásledován duchy z minulosti se vydává Cole MacGrath na dramatickou cestu do historického města New Marais, aby odhalil svůj úplný potenciál a utkal se s temným nepřítelem z své vlastní budoucnosti. Obdařen nadpřirozenými schopnostmi má samotný Cole sílu záchránit lidstvo, otázkou však je, zda si tuhle možnost zvolí?

Skutečný superhrdinský zážitek

Chopte se božských superschopností a odhalte co znamená být skutečným superhrdinou. Samotná hra je protkána filmovými sekvencemi, stylizovanými cutscénami a boji s epickými bossy, které přivádí Coleův příběh k životu.

Pokročilé superschopnosti

S kompletním systémem z prvního dílu inFAMOUS okuste, jaké to je disponovat vylepšenými elektrickými útoky, rozšířenými možnosti boje na blízko a zbrusu novými supersilami.

Nový otevřený dynamický svět

Prozkoumejte pestré město New Marais se zlepšenou interaktivitou prostředí, možností renderovat až sto postav najednou, novými gangy a zničitelnými budovami.

Nápovědu najdete v naší recenzi hry InFamous2!

Jak se jmenuje věrný parťák hlavního hrdiny Colea ?

  1. The Beast
  2. Zeke
  3. Kessler

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz nejpozději do 21. června do 11:00 hodin, kdy proběhne slosování. Do předmětu uveďte heslo InFamous. Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 3 exkluzivní PS3 hry InFamous 2!