Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o DVD Pařba ve Vegas a trička, kšiltovky a plyšového psa k filmu Na doraz! – UKONČENO

Redakce

Redakce

29. 11. 2010

Warner Bros. Pictures a Topzine.cz vám přinášejí soutěž o DVD Pařba ve Vegas a trička, kšiltovky a plyšového psa k filmu Na doraz. Stačí odpovědět na jednoduché otázky a jedna z výher může být vaše!

Robert Downey Jr. a Zach Galifianakis, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 5. 12. 2010 v 19:00 hodin. V pondělí 6. 12. 2010 vylosujeme výherce a ceny jim budou zaslány. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. A o co se bude soutěžit?

1x plyšový pes
3x pánské tričko s motivem filmu v plechovce
3x kšiltovka
3x DVD Pařba ve Vegas

Od režiséra Todda Phillipse přichází nová komedie Na doraz v hlavní roli s Robertem Downeym Jr. a Zachem Galifianakisem. Tuhle nesourodou dvojici svede shoda náhod na společný road trip, který jim oběma nakonec změní život. Robert Downey Jr. hraje Petera Highmana, kterému se mělo narodit první dítě už před pěti dny.  Peter spěchá na letiště v Atlantě, aby stihl let domů a mohl být u porodu se svou ženou. Jeho nejčistší záměry se ale naprosto zvrtnou, když díky náhodnému setkání se snaživým hercem Ethanem Tremblayem (Galifianakis) musí Peter opustit letadlo a vydat se s Ethanem z Atlanty na road trip, při kterém zničí několik aut, početná přátelství a Peterovy poslední nervy.

Soutěžní otázky:

1)    Ve filmu Na doraz se objeví také herečka, která hraje nastávající maminku a manželku Petera Highmana a kterou jsme mohli vidět např. ve filmu Mission: Impossible III. Jak se jmenuje?

a) Cameron Diaz
b) Michelle Monaghan
c) Julia Roberts

2)    Z jakého města ve filmu Na doraz se Peter snaží dostat do Los Angeles, kde má jeho žena těsně před porodem prvního dítěte?

a) Atlanta
b) Paříž
c) New York

Vyhrát můžete např. pánské tričko nebo plyšáka

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Na doraz, vyplňte odpovědi a odešlete je na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Na doraz.

Odpovědi na otázky a další informace k filmu můžete najít na oficiálních stránkách. Na doraz jde do českých kin 18. listopadu.

Na doraz (Due Date)

Komedie
USA, 2010, 100 min

Režie: Todd Phillips
Hrají: Robert Downey Jr., Zach Galifianakis, Michelle Monaghan, Jamie Foxx,  RZA, Juliette Lewis, Alan Arkin, Rhoda Griffis, Barry Hopkins, Danny R. McBride, Todd Phillips, Nathalie Fay

© 2010 Warner Bros. Entertainment

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o DVD Pařba ve Vegas a trička, kšiltovky a plyšového psa k filmu Na doraz! – UKONČENO