Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o dvacet lístků do kina IMAX na film TRON: Legacy 3D – UKONČENO

Redakce

Redakce

15. 12. 2010

Topzine.cz vám přináší soutěž o 2x deset lístků do pražského kina IMAX na film TRON: Legacy 3D. Stačí odpovědět na jednoduché otázky a jedna z cen může být vaše!

Tron: Legacy 3D slibuje vizuálně strhující film!, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 22. 12. 2010 v 19:00 hodin. Ve čtvrtek 23. 12. 2010 vylosujeme výherce a ceny jim budou zaslány. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o 2x deset lístků na akční snímek TRON: Legacy 3D, na který budete moci zajít do pražského kina IMAX.

3D high-tech dobrodružství TRON: Legacy zasazené do digitálního světa počítačové hry TRON je film úplně odlišný od čehokoli, co jste na velkém plátně dosud viděli. Díky převedení do unikátního formátu IMAX® 3D nabídne jeden z očekávaných vánočních hitů ten nejhlubší a nejvýraznější dostupný 3D prožitek a efekty. V kině IMAX v Praze na Flóře.

Sam Flynn se po celý svůj život snaží zjistit podrobnosti o záhadném zmizení svého otce, muže, který byl kdysi známý jako největší tvůrce video her. Díky signálu zaslanému ze staré Flynnovy arkády vstupuje Sam do digitálního světa hry TRON, ve kterém je jeho otec už 20 let uvězněn.

V hlavní roli se zde objeví Garrett Hedlund

Spolu se pokusí z kybernetického světa plného soubojů  a závodů s neúprosnými pravidly  uprchnout. TRON je ale extrémně nebezpečné místo pro dobrodružství. Fantastický cyber vesmír, který stvořil sám Kevin Flynn, se stal modernějším s novými vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit. Nelítostný zloduch a vládce TRONU je nehodlá nechat jít a nezastaví se před ničím.

Soutěžní otázky:

Která hudební skupina složila soundtrack k filmu TRON: Legacy 3D?

A) Chemical Brothers
B) Daft Punk
C) Kraftwerk

Kolik čtverečních metrů má největší filmové plátno v České republice, tedy plátno v kině IMAX?

A) 500 m2
B) 400 m2
C) 450 m2

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem TRON: Legacy 3D, vyplňte odpovědi a odešlete je na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište TRON. Snímek jde do kin 16. prosince.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o dvacet lístků do kina IMAX na film TRON: Legacy 3D – UKONČENO