Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o Dítě Skály Petry Neomillnerové – UKONČENO

Redakce

Redakce

22. 9. 2009

petra-neomillnerova-dite-skaly-soutezTento týden jsme si pro vás přikvapili exkluzivní překvapení. Ode dneška až do neděle se budeme každý den věnovat oblíbené fantasy autorce Petře Neomillnerové, které v současné době vychází povídková sbírka Zaklínačka Lota a samostatný román Dítě skály. A právě jeden výtisk této knihy je cena, kterou jsme si pro vás ve spolupráci s nakladatelstvím Brokilon připravili. Otázky jsou tentokrát dost záludné, odpovědi na ně však lze najít nejen na internetu, ale i v pětici článků, které na Topzinu tento týden vyjdou.

1) Petra Neomillnerová v poslední době spolupracuje s jedním známým českým kreslířem, jehož obraz najdeme nejen na obálce Dítěte skály. Jak se tento ilustrátor jmenuje?
a) Jan Patrik Krásný
b) Lubomír Kupčík
c) Marek Hlavatý

2) Dítě skály je přepracovaná verze povídky Květ skály. V jaké antologii tento text vyšel?
a) 2005: Česká fantasy
b) Legie nesmrtelných
c) Hry na bolest

3) Zapomeňte na Moire, Lotu nebo Tinu. Hrdinkou nového románu není nikdo jiný, než nekromantka se jménem…
a) Alke
b) Alraune
c) Anne

4) A na závěr jedna triviální: jak se jmenuje vzdělávací ústav, který tvoří výrazný milník v životě hlavní hrdinky nového románu?
a) Institut
b) Škola
c) Skála

Správné odpovědi posílejte mailem na adresu soutez@topzine.cz, jako předmět uveďte Dítě skály. Soutěž končí v pondělí 29. září ve 23:50, výherci budou vylosováni v úterý 30. září.

petra-neomillnerova-dite-skaly

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o Dítě Skály Petry Neomillnerové – UKONČENO