Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o deset lístků do kina na hororový film Paranormal Activity 2 – UKONČENO

Redakce

Redakce

17. 12. 2010

Topzine.cz a Bontonfilm vám přinášejí soutěž o deset lístků do všech kin Palace Cinemas na film Paranormal Activity 2. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna z cen může být vaše!

Připravte se na děsivý horor!, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 24. 12. 2010 v 19:00 hodin. V sobotu 25. 12. 2010 vylosujeme výherce a cena jim bude zaslána. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o deset lístků na hororový snímek Paranormal Activity 2, na který budete moci zajít do všech kin Palace Cinemas.

Nevěřili byste, jak strašidelné můžou být záběry z průmyslových kamer. Když před třemi lety debutující režisér Oren Peli představil horor, kde tyto záběry tvořily základní obrazovou složku, málokoho napadlo, že Paranormal Activity vstoupí do historie. Nicméně stalo se. Film za patnáct tisíc dolarů jich vydělal bezmála 200 miliónů, čímž se stal co do návratnosti investic jedním z nejúspěšnějších filmů všech dob. Navíc je považován za hororový vrchol, protože tuhle duchařskou historku ustojí jen ti skutečně nejotrlejší.

Hlavní roli mají znovu hrát kamery, které mají znepokojeným majitelům ukázat, co nekalého se děje v jejich domově, když klidně spí. Lze předpokládat, že děsivější domácí video si lze představit jen těžko. O hrůzyplnosti filmu svědčí už to, že po stížnostech diváků přestala některá americká kina zařazovat do reklamních bloků jeho upoutávku…

V prvním díle tvůrci využili osvědčenou metodu pseudoreálných záběrů, když záznam kamery prezentovali jako nalezený materiál. Do stejné řeky podruhé vstoupit logicky nemůžou, ani nechtějí, přesto Oren Peli tvrdí, že klíč k uchopení příběhu, který použili, nabízí mnohem děsivější možnosti. A protože příběh je až do premiéry filmu přísně střeženým tajemstvím, nezbude než se přesvědčit na vlastní smysly. Přejeme vám příjemné spaní…

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje režisér prvního dílu Paranormal Activity?

A) Tod Williams
B) Oren Peli
C) M. Night Shyamalan

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Paranormal Activity 2, vyplňte odpovědi a odešlete je na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Paranormal Activity 2. Snímek je v kinech od 16. prosince.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o deset lístků do kina na hororový film Paranormal Activity 2 – UKONČENO