Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o bestseller Kuky se vrací – UKONČENO

Redakce

Redakce

1. 8. 2010

FOTO: Kuky se vrací„Já nejsem růžovej, já jsem červenej!“, říká malý plyšový hrdina Kuky v novém filmu Jana Svěráka. Ten podle filmu napsal i stejnojmennou knihu, která je jeho knižní prvotinou, a o niž můžete na stránkách Topzine.cz soutěžit!

FOTO: Kuky se vrací

Kuk! Zdroj: nakladatelství Mladá fronta

Plyšový medvídek Kuky je nejoblíbenější hračkou šestiletého Ondry – maminka mu ji však vyhodí do popelnice, protože Kukyho nelze vyprat a navíc se z něj sypou piliny. Ani jedno rozhodně není dobré pro Ondrovo astma. Večer před spaním si proto Ondra představuje, co všechno by mohlo Kukyho potkat během cesty zpátky domů.

Na pultech knihkupectví je k dostání limitovaná edice výhodného balíčku: knihy Kuky se vrací + plyšový medvídek Kuky. Balíček je v prodeji od 1. srpna, jeho zvýhodněná cena je 459,- Kč!

Pokud chcete vědět, jak to vypadá, když se hračka musí postavit na své vlastní plyšové nohy, zasoutěžte si o knihu Kuky se vrací! Napsal ji režisér stejnojmenného filmu Jan Svěrák, krásnými ilustracemi text doplnil autor výtvarné podoby filmu Jakub Dvorský. Víte, jakou cenu získal film Kuky se vrací na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech?

[jen_pro_prihlasene]

Víte, jakou cenu získal film Kuky se vrací na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech?

a) Pro nejlepšího herce v hlavní roli
b) Za nejlepší režii
c) Zvláštní cenu poroty

Odpovědi posílejte do 14. srpna 2010 na adresu soutez@topzine.cz, do předmětu napište Kuky se vrací.

Slosování proběhne 15. srpna, tři vylosovaní budou kontaktováni na registračním e-mailu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o bestseller Kuky se vrací – UKONČENO