Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o 8 festivalpassů na Mezinárodní filmový festival CINEMA MUNDI – UKONČENO

Redakce

Redakce

21. 2. 2011

Chcete vidět zadarmo ty největší filmové pecky za uplynulý rok z celého světa? Cinema Mundi míří v březnu do Brna s pěti desítkami těch nejlepších filmů, které bojují o prestižní cenu Oscar v kategorii Nejlepší zahraniční film.

FOTO: Cinema Mundi, Zdroj: cinemamundi.info

Cinema Mundi, Zdroj: cinemamundi.info

Soutěž končí 28. 2. v 19:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a cenu si budou moci vyzvednout v presscentru ve foyer Palace Cinemas po dobu konání festivalu. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o osm festivalpassů na Mezinárodní filmový festival Cinema Mundi.

Mezinárodní festival Cinema Mundi přináší to nejlepší, co se ve filmovém světě v roce 2010 urodilo. Diváci  tak mají jedinečnou možnost zhlédnout od středy 2. března do středy 9. března všechny filmy na jednom místě za luxusní ceny od 63,- do 99,-. Vedle hlavní filmové sekce, která bude členěna podle geografických teritorií, se mohou diváci těšit dokonce na desítky představení zdarma, které proběhnou v rámci doprovodných sekcí a dne s Českou televizí

Cinema Mundi ale nejsou jen filmy. Festival navštíví desítky slavných hostů včetně oscarového řežiséra Jiřího Menzela, kostarické režisérky Hildy Hidalgo nebo vynikajícího herce a improvizátora Jaroslava Duška. Po celou dobu festivalu je pro diváky připraven bohatý doprovodný program ve foyer a na náměstí Svobody. Více na oficiálních stránkách festivalu.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník festivalu se letos v Brně bude konat?

A) první
B) druhý
C) čtvrtý

Abyste se mohli zúčastnit soutěže se Cinema Mundi, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Cinema Mundi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 8 festivalpassů na Mezinárodní filmový festival CINEMA MUNDI – UKONČENO