Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Soutěž o 6 vstupenek na Rock for People EUROPE v Plzni

Redakce

Redakce

23. 6. 2015

Portál objevtevicemuziky.cz pro milovníky hudby zve na první ročník Rock for People EUROPE, na nějž dováží exkluzivní DJs. Line-up festivalové URBAN WAVE stage nabitý jmény jako je DJ Sirkit, Diome, Cubik,  Myclik, MC Manda a mnoho dalších slibuje nadupanou taneční party.

FOTO: Parov Stelar Band

Parov Stelar Band. | Zdroj: Indies Scope

URBAN WAVE stage představí devítku prvotřídních DJs, kteří váš nadopují pořádnou dávkou tanečních setů. Páteční den nabídne DJ Sirkita, Tall boy slima a dorazí i osvědčený DJ Sydney. Sobotní program zve na sety DJ Arka, po němž za mixážní pult nastoupí Ghonzales a nebude chybět ani známá dvojice Macio & saxofonista El Jay. Poslední festivalový den rozproudí Myclick feat. MC Manda, Diome a závěr bude patřit DJ Cubikovi.

Web objevtevicemuziky.cz během celého roku rozdává vstupenky na koncerty do vyhlášených hudebních klubů Roxy, Music Bar Lucerna a Sono. Aktuálně se můžete zapojit do soutěže o 24 hodinovou jízdu ve stylovém Párty busu s vlastním DJ, drinky, jídlem a řidičem.

Připravili jsme si pro 3 z vás možnost vyhrát po 2 vstupenkách na tuto akci. Stačí odpovědět na následující otázku.

Jak se jmenuje festivalová mobilní aplikace, která vaše selfie promění v POP ART díla?

  1. OBJEVTE VICE
  2. POP ART AUTOMAT

Odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.objevtevicemuziky.cz/apka .

Odpovědi posílejte do neděle 28. 6. do 24 hodin na e-mail soutez@topzine.cz, do předmětu pište Rock for People Europe. Vstupenky vám budou zaslané poštou, nezapomeňte uvést i korespondenční adresu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 6 vstupenek na Rock for People EUROPE v Plzni