Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Soutěž o 5×2 lístky na Piráty z Karibiku 4 i ve 3D – UKONČENO

Redakce

Redakce

18. 5. 2011

Topzine.cz a CinemaCity vám přinášejí soutěž o 5×2 lístků do kina na film Piráti z Karibiku 4 (a to i ve 3D). Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna z cen může být vaše!

Jack Sparrow vyhlíží už svůj čtvrtý filmový díl, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 22. 5. v 18:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a ceny jim budou zaslány. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o 5×2 lístků do kina Cinema City na film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (a to i ve 3D).

Nápovědu k otázce, ale i hodnocení posledních Pirátů najdete v naší recenzi

Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti (Penélope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku – nebo zda tato žena jen hraje na city a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne’s Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti.

Soutěžní otázka:

V jakém z těchto filmů se ještě objevil Johnny Depp?

A) Kameňák
B) Střihoruký Edward
C) Křižník Potěmkin

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, 2011, 137 min

Režie: Rob Marshall
Hrají: Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, Ian McShane, Stephen Graham, Gemma Ward, Judi Dench, Kevin McNally, Óscar Jaenada, Sam Claflin, Robbie Kay, Bronson Webb, Steve Evets, Keith Richards, Astrid Berges-Frisbey, Richard Griffiths

Premiéra v ČR: 19. května 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 5×2 lístky na Piráty z Karibiku 4 i ve 3D – UKONČENO