Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Soutěž o 30 lístků na slavnostní premiéru WesternStory a 2 romantické zájezdy – UKONČENO

Redakce

Redakce

13. 5. 2011

Topzine.cz a PalaceCinemas vám přinášejí soutěž o 15 x 2 lístky na slavnostní premiéru filmu WesternStory, která se bude konat ve středu 18. května od 19. hodin ve Slovanském domě v Praze a 2 zájezdy na místo natáčení. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna z cen může být vaše!

Střelená komedie nabitá létem, tak charakterizují tvůrci celovečerní komedii WesternStory. Díky ní se do českého filmu vrací oblíbený žánr westernu a romantika divokého západu. Kolty proklatě nízko, stetsony vražené do čela, kankán v zakouřeném saloonu a dokonce ani legendární Vinnetou a Old Shatterhand nechybí ve filmu, který má v kinech premiéru v polovině května. To, že půjde především o zábavu, naznačuje i jedna z hlavních postav filmu v podání Petra Vondráčka. Jeho kovboj a hlavní frajer WesternStory má téměř celý film obě ruce v gypsu.

Soutěžní otázka
V jakém posledním filmu hrála v roce 2010 Veronika Kubařová, jedna z hlavních protagonistek ve filmu WesternStory?
A) Ženy v pokušení
B) Kolja
C) Samotáři

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem WesternStory, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište WesternStory. Soutěž končí 17. května ve 13 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a ceny jim budou zaslány. Soutěžit se bude o 15×2 lístky na premiéru filmu Westernstory 19. května v Praze. První dva výherci vyhrají také zájezd na místo natáčení, do westernového městečk

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 30 lístků na slavnostní premiéru WesternStory a 2 romantické zájezdy – UKONČENO