×
TOPZINE.cz

Soutěž o 20 lístků do kina s 3D filmem Drive Angry – UKONČENO

Warner Bros. Pictures a Topzine.cz vám přinášejí soutěž o 10×2 lístky do kina na 3D film Drive Angry. Stačí odpovědět na jednoduché otázky a jedna z cen může být vaše!

Drive Angry Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 3. 3. v 19:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a cena jim bude zaslána. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o 10×2 lístky na 3D film Drive Angry.

Ve filmu Drive Angry ztvárnil Nicolas Cage Miltona, otrlého zločince, který  uprchl z pekla za svou poslední šancí na vykoupení. V úmyslu má zastavit zločineckou sektu, která zavraždila jeho dceru. Má tři dny na to, aby jim překazil obětování miminka jeho dcery při úplňku. Aby uspěl, bude muset překročit veškeré lidské hranice.

Plakát k filmu Drive Angry

Připojí se k němu mladá sexy číšnice Piper, která nabídne Miltonovi své nadupané auto po ex-příteli. Ti dva jsou na stopě Jonahu Kingovi a jeho zabijáckých následovníků. King udělá cokoli, aby rozpoutal peklo na zemi.

Krvelačná sekta ale není Miltonovým hlavním problémem. Sám má v patách policii. A je to ještě horší. Miltona sleduje také záhadný zabiják, který se představuje jen jako účetní. Ten ví, o co Miltonovi jde, ale je mu to zkrátka jedno.

Milton s pomocí Piper musí musí porazit Kingovy nohsledy, pomstít smrt své dcery a zachránit svou vnučku dřív, než šance na vykoupení zmizí.

Snímek Drive Angry vstupuje do českých kin 3. března ve 3D. Více informací naleznete na DriveAngry.cz.

Soutěžní otázky:

1) Hlavní roli ve filmu Drive Angry, člověka, který chce pomstít smrt své dcery, ztvárnil herec známý například z filmů Hon na čarodějnice, 60 sekund nebo Město andělů. Jak se tento herec jmenuje?

2) Ve filmu Drive Angry si zahrála postavu Piper a známe ji například z filmů Alpha Dog nebo Zombieland. Jak se tato pohledná herečka jmenuje?

3) V roli „účetního“ se ve filmu Drive Angry objevil herec, který se objevil například ve filmech Armageddon, Černý jestřáb sestřelen nebo Temný rytíř. Jak se tento herec jmenuje?

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s Drive Angry, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Drive Angry.

© 2010 Warner Bros. Entertainment. All rights reservedDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..