Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o 2 vstupy na HELL Party a 10 piercingů ve studiu HELL.cz – UKONČENO

Logo Hell PartyLegendární tattoo & piercing studio HELL.cz pořádá 16. 4. 2011 HELL Party, unikátní večírek pro nadšence do piercingu, tetování a dalšího zdobení těla, fanoušky fetiše a BDSM a i ty, kteří si v těchto oblastech chtějí rozšířit obzor jen jako diváci.

HELL Party se odehrává na třech pódiích. Hlavní stage je zasvěcena krvavému kabaretu členů HELL.cz a provokativní módní přehlídce. Fetish stage předvede vzrušující stranu bolesti a na Music stage číhá hardcorová masáž ušních bubínků.

Podtitulem HELL Party je Neúspěšně testováno na normálních lidech. Proč asi?! Zkusili jste někdy pustit videa z HELL Party babičce nebo tátovi? Jestli ne, věřte nám, stojí to za to. Fotky i videa z loňské HELL Party najdete na našem webu www.hellparty.cz.

Otázka:

Jaké pořadové číslo má letošní HELL Party?

a) HELL Party 5

b) HELL Party 6

c) HELL Party 7

Správné odpovědi posílejte dle níže uvedených pravidel na e-mail soutez@topzine.cz. Do předmětu pište heslo: HELL. Slosování proběhne 8. března v 10:00. Výherci budou následně kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Pravidla soutěže

HELL Party, nejhrubší párty ve městě se blíží. Magazín Topzine.cz vám přináší soutěž o dva vstupy na tento unikátní večírek a o deset piercingů v legendárním piercingovém studiu HELL.cz. K odpovědi na soutěžní otázku napište, zda máte zájem o vstup na HELL Party, či o piercing. Ze správných odpovědí bude vylosován jeden výherce dvou vstupenek a deset šťastlivců, kterým pražské piercingové a tetovací studio HELL.cz udělá radost novým piercingem!  Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži, že piercing v HELLu nebolí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 2 vstupy na HELL Party a 10 piercingů ve studiu HELL.cz – UKONČENO