Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o 10 vstupenek na brněnský koncert skupiny Nazareth-UKONČENO

Redakce

Redakce

8. 11. 2010

FOTO: NazarethSkupina Nazareth už má za sebou několik desetiletí velmi úspěšné existence. Za tu dobu jejich koncerty navštívily více než 3 miliony diváků. Vy se k nim můžete už 18. listopadu v Brně připojit. A dokonce vás to díky naší soutěži nemusí ani nic stát.

FOTO: NazarethS

Skotská bluesrocková parta, Zdroj: pořadatel koncertu

Nazareth jsou považováni za jednu z nejvýznamnějších kapel 70. let 20. století. Ještě dnes můžete v rádiu i na diskotékách slyšet jejich nestárnoucí hity Love Hurts nebo Dream On.

Nazareth zahrají ve čtvrtek 18. listopadu na brněnském výstavišti v novém multifunkčním pavilonu P. Na koncertě bude k dostání i nové album, které tito bluesrockeři ze Skotska právě vydávají. Jako předskokan se představí americký zpěvák a kytarista Geoff Tyson.

Ze správných odpovědí na soutěžní otázku uvedenou níže vylosujeme 4 výherce, kteří získají po 2 vstupenkách. Zbylé 2 volné vstupy může získat ten, kdo na oficiálním profilu hudební rubriky na Facebooku (http://www.facebook.com/hudbatopzine.cz) do komentářů statusu této soutěže napíše svou nejoblíbenější píseň od Nazareth . Zvítězí autor komentáře s nejvíce „Líbí se mi“.

Jak se jmenuje zpěvák skupiny Nazareth?

a)      Ian Gillan

b)      Dan McCafferty

c)      Mick Jagger

Odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz a do předmětu nezapomeňte uvést heslo: Nazareth Brno. Uzávěrka soutěže je 14. listopadu 2010 v 18 hodin a všichni vylosovaní výherci budou kontaktování e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 10 vstupenek na brněnský koncert skupiny Nazareth-UKONČENO