Menu
TOPZINE.cz
Literární soutěže 2023

Soutěž Ježíšku, já chci plamenomet v roce 2009

Komerční sdělení

Komerční sdělení

17. 12. 2009

festival-fantazie-logoLetošní uzávěrka literární soutěže Ježíšku, já chci plamenomet se trochu posunula. Můžete si tak o plamenomet požádat skutečného Ježíška…festival-fantazie-logo

Václav Pravda, Martin Heisler, kluby SFK Avalon Chotěboř a Prague by Night vyhlašují třináctý ročník literární soutěže Ježíšku, já chci plamenomet.

Posunutá uzávěrka pro poslání prací za rok 2009 je 31. 12. 2009.

Uzávěrka je stanovena na konec roku proto, aby nejlepší povídky za rok 2009 byly opravdu za celý rok 2009 a ne jen za první měsíce. Také z toho důvodu, aby se stihla vyhodnotit soutěž a připravit kniha do tisku.

Kniha s nejlepšími povídkami (včetně vítězných z roku 2008) vyjde péčí nakladatelství Netopejr, stejně jako předešlé. Ostatní povídky si vyhrazujeme právo otisknout ve fanzinu Zbraně Avalonu, uvést na internetových stránkách pořadatelských klubů a uvést na našem CD/DVD příležitostně vydávaném na FF.

Podmínky:

Povídky nejlépe v žánru sci-fi, fantasy, horor, dosud jinde nesoutěžící, nikde nepublikované a hlavně JINAKÉ A BĚŽNĚ NEPUBLIKOVATELNÉ, například krvavé, brutální, perverzní, hnilobné a jinak hnusné (ovšem nikoliv literárně). Libovolný rozsah, počet neomezen. Povídky posílejte e-mailem vyplněné dle pokynů v soutěžním formuláři, pouze ve formátu .rtf na adresu vaclav.pravda@seznam.cz. Soutěžní formulář ke stažení najdete na stránkách www.festivalfantazie.cz v sekci Ježísku, já chci…

Výsledky budou vyhlášeny na Festivalu fantazie 1. – 11. 7. 2010 v Chotěboři, kde bude zároveň křtěna sbírka vítězných povídek. Konkrétní den vyhlášení vítězů bude sobota 10. 7. v rámci Večera fantazie.

Autorům, kteří se zúčastní vyhlašování výsledků a křtu knihy na FF, bude předán autorský výtisk (za každou uvedenou povídku jeden) a ceny pro vítěze a dále jim bude zpětně proplaceno jednodenní vstupné (rozdíl mezi cenou jejich celkového a o den sníženého vstupného). Autoři, kteří se vyhlašování a křtu nezúčastní, ztrácejí nárok na odměnu a na proplacení jednodenní vstupenky na FF. Autorské výtisky dostanou poštou po FF. Zájem zůstat v anonymitě ctíme, převzetí v masce je samozřejmě možné.

Porota: Renomovaní autoři a recenzenti plus Martin Heisler (zakladatel soutěže), Václav Pravda a další zástupci pořadatelských klubů Prague by Night a SFK Avalon.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž Ježíšku, já chci plamenomet v roce 2009