×
TOPZINE.cz

Soutěž Dopište Goldflama!!! aneb Dokončete povídku slavného spisovatele

FOTO: PsaníLetos se koná již šestý ročník literární soutěže, ve které se dopisuje povídka slavného autora, v minulých letech například Michala Viewegha, Ivana Klímy a dalších. Letos začátek povídky napsal Arnošt Goldflam.

FOTO: Psaní
Dopište povídku slavného autora, Zdroj: sxc.hu

Již pošesté se letos pořádá literární soutěž, jejímž cílem je dopsat povídku známé osobnosti. Letos text zvlášť pro tuto událost napsal spisovatel Arnošt Goldflam, jehož jméno příznačně nese i název letošního ročníku, totiž Dopište Goldflama!!! Soutěž bude probíhat od 30. dubna do 30. června 2011. Není omezena věkově, ani tematicky. K dokončení povídky má tedy autor volnou ruku a může tak čerpat z různých žánrů od detektivky až po milostný příběh.

Oběd s Arnoštem Goldflamem

Dopište Goldflama!!! nabízí jedinečnou příležitost všem, kteří rádi píší a dosud neměli možnost či odvahu své práce někde zveřejnit. Dokončené povídky ohodnotí porota, ve které zasednou knihovníci, nakladatelé a novináři kraje Vysočina a samozřejmě Arnošt Goldflam, který vybere tři nejlepší. Ty pak budou za jeho účasti vyhodnoceny a oceněny 22. října 2011 v rámci Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě. Na vítěze čekají nejen komplety knih v hodnotě až tři tisíce korun a další hodnotné ceny, ale i oběd s Arnoštem Goldflamem.

Deset nejlepších prací vybraných porotou bude zveřejněno v katalogu 21. Podzimního knižního veletrhu a v Deníku Vysočina. Soutěž pořádají organizátoři Podzimních knižních veletrhů, Krajská knihovna Vysočiny v Havlíčkově Brodě a Deník Vysočina. Začátek povídky a další informace naleznete na stránkách Krajské knihovny Vysočina a nakladatelství Hejkal.Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..