Menu
TOPZINE.cz
Art & Design

Současné trendy hodinky známých značek. Udělejte dojem

Objevili jste ve vaší skříni staré hodinky, například po vašem dědovi? Pokud se na ně zadíváte pořádně, pravděpodobně zjistíte, že jsou s ohledem na svůj design v dnešní době nepoužitelné. Vývoj právě tohoto zboží jde velkými skoky kupředu, a dalo by se říci, že na tom mají zásluhu hlavně módní značky, které udávají směr i v mnoha jiných odvětvích.

Ti největší dokážou diktovat směr

Ve světě hodinek byly vždy vyhlášené firmy, které ostatní konkurenty předčily hlavně svou kvalitou. Ačkoliv s ohledem na design byly často jednodušší, to hlavní, totiž unikátní strojek, byl základem. Dnes je však kladen důraz nejenom na jejich kvalitu, ale právě na onen design jako takový. Ideálním příkladem jsou hodinky Tommy Hilfiger. Tato americká módní společnost s miniaturním logem je dnes známá po celém světě. Její výrobky jsou spjaté nejenom s elegancí, ale především s luxusem. Je tedy jasné, že hlavně pro milovníky obojího jsou vyhledávaným modelem. A to jak v pánském, tak i dámském provedení.

Podobně je to i v případě značky Armani

Druhým příkladem může být i další módní gigant – značka Armani. I ta je velkým symbolem luxusu a jedinečnosti, tudíž netrvalo dlouho, a tato značka si našla cestu i do světa hodinek. A i těm tak vdechují svůj náhled na aktuální módu, která v minulosti vznikla díky prestižnímu italskému obchodnímu domu. Tyto modely lze koupit třeba v eshopu delux.cz, a to v provedeních, jež odrážejí právě současné moderní trendy. Jakmile skončí, značka opět začne s modely novými, stejně jako každoročně představuje i své nové modely v segmentu oblečení.

Dokonalá ukázka našeho postavení

A proč vlastně podobné značky mohou v dnešní době udávat trend? Jelikož díky tomu, že je nosíme, můžeme výrazně stoupnout na žebříčku oblíbenosti, můžeme tak získat i mnoho uznání. To se týká jak pánských modelů, tak i dámských hodinek. U nich navíc mnoho žen vyhledává výhodný nákup, což se ve spojení s vyprodáváním starších kolekcí může velmi dobře podařit. Stoupnout tak na žebříčku prestiže lze tedy i poměrně levně. Stačí pouze vědět, kdy a kde nakupovat.

Do třetice značka Guess

Poněvadž jsme zmínili dvě hlavní varianty, určitě je dobré uzavřít celou třetici tohoto segmentu značkou, která patří ve světě módy k legendám a která taktéž zcela logicky začala konkurovat i v segmentu hodinek. Čím je charakteristická? I velmi oblíbené hodinky Guess jsou totiž dokonalou ukázkou luxusu, především díky použitým materiálům. A jakým konkrétně? Je to třeba perleťový podklad ciferníků, zlaté číslice nebo ozdobné křišťály, jež jsou do hodinek vsazeny. Právě na těchto modelech je vhodné demonstrovat, jaké mají současné designové trendy v tomto odvětví podobu – tedy pro ty, kteří po světě luxusu tolik touží.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Současné trendy hodinky známých značek. Udělejte dojem