Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Souboj Titánů 2. Máme se bát pokračování?

A je to tady. Souboj Titánů se ještě ani nedostal z kin na DVD a produkce už uvažuje o jeho pokračování. Otázka je, o čem by vlastně mělo pojednávat  a jak bude vypadat.

Souboj Titánů

Pokračování velkofilmu Souboj Titánů, který je právě v kinech a jehož nepříliš lichotivou recenzi najdete i na našich stránkách, zřejmě vážně vznikne. V Souboji Titánů 2 by se měly objevit všechny postavy, které se dožily konce prvního dílu, takže samozřejmě i hvězda Sam Worthington (který se proslavil díky hlavní roli v Avataru).

Topzine.cz pro vás připravil speciál k filmu Souboj Titánů. Přečtěte si o hercích, režisérovi nebo rovnou recenzi!

Kdo už se ale na druhém díle podílet nebude, je režisér  Luis Leterrier. Vzhledem k tomu, že Souboj Titánů se ani u kritiky ani u diváků nesetkal s příliš příznivými ohlasy, vypadá to, že studio by tak mohlo chtít svalit veškerou vinu právě na režiséra a do pokračování jít s čistým štítem. Oficiální verze ale zní, že dohoda mezi Warner Bros. a Leterrierem byla vzájemná a studio tak náhradu hledá z jiných důvodů, než režisérské ne/schopnosti Leterriera.

Přestože se remake snímku z roku 1981 příliš nepovedl a málokdo je po jeho zhlédnutí uchvácen, zřejmě byla reklamní kampaň a Worthingtonova tvář natolik úspěšná, že do kin nalákala spoustu diváků, kteří Warner Bros. přesvědčili o potřebě druhého dílu. Můžeme jen doufat, že nový režisér přinese nové řešení a dvojka bude stát za to. Jinak už snad nemá ani cenu chodit do kina.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Souboj Titánů 2. Máme se bát pokračování?