×
TOPZINE.cz

Sonisphere hlásí: První sektor vyprodán!

metallica!Vstupenky!Čtenáři Topzine možná už zaznamenali informace o události plánované na třetí červnovou sobotu, festivalu Sonisphere, který v letošním roce hostí například Metallicu a jiné thrash metalové kapely.

Zdroj: archiv
Sonisphere, Zdroj: archiv

Pořadatelská agentura pro festival vyčlenila prostor letiště ležící hluboko v lesích vojenského prostoru Ralsko nedaleko města Mimoň, které se nachází zhruba 90 km od Prahy na tepně Praha-Liberec. Pořadatelé vybrali letiště Mimoň záměrně právě proto, že je relativně dobře dostupné z okolních zemí.

>>> Koupit vstupenky zde <<<

Ačkoliv je prostor obrovský, jak se na letiště sluší a patří, není nafukovací ani nekonečný. Je očividné, že fanoušci toužící být své oblíbené skupině co nejblíže zareagovali velmi rychle a pořadatelé hlásí; první sektor vyprodán!

Běžné lístky do zbylých sektorů (včetně těch V.I.P.) jsou stále k mání. Jejich cena se pohybuje od 1 690 korun. Cena platí jen do konce března, k prvnímu dubnu vyskočí přesně o stokorunu, v měsíci květnu až do doby konání festivalu, tedy do 19. června, bude lístek k dostání za 1 890 korun. Kupujte vstupenky online zde.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..