Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Sólo plavba aneb Jeden není nejosamělejší číslo

Hana Chytrá

Hana Chytrá

1. 9. 2010

Nové trendy zasáhly také oblast cestování. Dnes tak populární „singles“ mají další možnost, jak vyrazit za dobrodružstvím a nedoplácet na zastaralé systémy cestovních agentur a provozovatelů služeb. Lodní společnost Norwegian Cruise Line pro ně připravila Sólo plavby za rozumné ceny.

FOTO: Loď společnosti Norwegian Cruise Line

Loď společnosti Norwegian Cruise Line, Zdroj: fodors.com

Norwegian Cruise Line, populární lodní společnost, jejíž barevné lodě brázdí světové oceány, přišla letošní sezónu s novou nabídkou pro tzv. singles (pozn. nezadaní a vyhovuje jim to). Vedení společnosti si uvědomilo, že se musí zaměřit také na jiné subjekty, nežli jen na rodiny s dětmi a páry. Ještě loni, pokud jste chtěli mít dvojlůžkovou kabinu pouze pro sebe, jste si museli připlatit, tedy vynahradit společnosti ušlý zisk. Dnes je ale vše jinak.

Společnost tuto sezónu vyslala první loď, která je určena především sólo cestovatelům. K dispozici jsou kajuty pro jednu osobu a společenské místnosti. Bohužel kajuty jsou poměrně malé, měří pouze 9 m². Vedení společnosti ale nepředpokládá, že by cestující trávili volný čas právě ve svých kajutách. K dispozici proto budou mít široké zázemí na jednotlivých palubách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sólo plavba aneb Jeden není nejosamělejší číslo