Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Snoop Dogg radí frontmanovi Foster The People: Nehul, brácho

Mark Foster z amerického indie trojlístku Foster The People přestal s kouřením marihuany. V rozhodnutí ho paradoxně utvrdil Snoop Dogg, proslulý náklonností k této substanci.

foto Snoop Dogg

Snoop Dogg Zdroj: snoopdogg.com

Foster se s rapperem shodou okolností setkal nedlouho poté, co si dal posledního jointa. Řekl mu, že je sice tři dny čistý, ale klidně by si s ním zapálil. Snoop Dogg odpověděl vzhledem ke své pověsti marihuanového nadšence velmi překvapivě; podpořil ho slovy: „Víš co, brácho, někdy taky musíš zpomalit a soustředit se.”

Snoop Dogg se nedávno přesvědčil, že lehké drogy vás mohou dostat do značných nepříjemností. V Norsku byl zadržen pro nelegální držení marihuany a musel zaplatit pokutu v přepočtu téměř čtyřicet tisíc českých korun. Nebylo to poprvé, co se vinou svého oblíbeného kuřiva ocitl ve střetu se zákonem. Letos už byl jednou ze stejného důvodu zatčen v Texasu.

Poté, co se Foster rozžehnal s trávou, se hodlá plně zaměřit na práci. Foster The People začnou letos nahrávat nové album, na němž se prý projeví vliv The Clash, ale také The Kinks, což by mohlo předznamenávat dosti neotřelý výsledek. Na ten si však fanoušci musí počkat do příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Snoop Dogg radí frontmanovi Foster The People: Nehul, brácho