Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Snoop Dogg popřál princovi Williamovi hodně štěstí

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

25. 4. 2011

foto Snoop DoggSnoop Dogg se nechal slyšet, že britskému princi Williamovi, který se bude co nevidět ženit, přeje do budoucího života jen to nejlepší. Svatební dar rapper ale předal již dávno – byla to píseň Wet.

foto Snoop Dogg

Snoop Dogg, Zdroj: photobucket.com

Nejsledovanější událost roku propukne 29. dubna – svatba britského prince Williama a Kate Middletonové. Snoubenci se seznámili již v roce 2001 na prestižní skotské univerzitě, kde oba studovali dějiny umění. Po deseti letech si tak stvrdí svou lásku na půdě Westminsterského opatství. Samotný obřad začne v 11 hodin.

Následovat bude projížďka novomanželů v luxusním kočáře po britské metropoli. Cílem bude Buckinghamský palác, kde na pár bude čekat královna Alžběta II. Deník The Sun uveřejnil informaci, že naplánovaný je také novomanželský polibek na balkóně Buckinghamského paláce. Polibek by měl být zároveň rozloučením se všemi přihlížejícími. Následovat budou dvě recepce – první oficiální s přibližně tisícovkou hostů, druhá jen pro nejbližší okruh přátel a rodinu novomanželů, na níž naváže večerní bál.

FOTO: Princ William a Kate Middleton

Princ William a Kate Middleton, Zdroj: whitheme.com

Svatební ceremoniál bude patrně nejoslavovanějším dnem tohoto roku. Pozvána je spousta hostů, mezi nimi také hvězdy světové hudební scény, například Sir Elton John, zpěvačka Joss Stoneová nebo bývalý manžel Maddony Guy Ritchie.

Po svém se se svatbou vypořádal rapper Snoop Dogg. Na počest svatby prince Williama a Kate složil skladbu s názvem Wet. Na svět byla vržena ale již dříve – před princovým večírkem na rozloučení se svobodou. Píseň je poněkud kontroverzní, a i když neobsahuje žádné přímé spojení s princem nebo jeho svatbou, Snoop Dogg věří, že se z ní stane hit všech princových večírků.

Rozlučkový večírek se svobodou měl, podle bulvárního zpravodaje The Mirror, na starosti princův bratr – princ Harry. Ten, jako velký milovník hip-hopu, chtěl Snoop Dogga dokonce na večírek pozvat. Ne však jako čestného hosta, ale jako jednoho z účinkujících. Snoop Dogg řekl, že když zjistil, že ho královská rodina hodlá pozvat na svatební oslavy, měl potřebu dát novomanželům něco výjimečného předem. Což se mu zajisté povedlo.

Snoop Dogg ale kontroverzní písní neřekl své poslední slovo. Před nedávnem totiž s úsměvem tisku prozradil, že očekávané svatby se nebude moci zúčastnit, jelikož je příliš zaneprázdněný a na stanovený den má již domluvené barbecue. Princovi a jeho nastávající manželce tak jen popřál hodně štěstí a dodal, že svatební dar pošle po Davidu Beckhamovi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Snoop Dogg popřál princovi Williamovi hodně štěstí