Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Snoop Dog chce dělat maskota fotbalovému klubu Celtic Glasgow

Standa Kafka

Standa Kafka

7. 2. 2013

FOTO: Snoop DoggAno, čtete správně. Půlka skotského města Glasgow (druhá půlka fandí Rangers) už se nemůže dočkat příštího týdne, kdy se místní Celtic utká v osmifinále Ligy mistrů s italským Juventusem. Celtic v tomto zápase rozhodně nebude favoritem, ale s podporou slavného rappera se může stát leccos.

Snoop Dog, který nedávno zřejmě povýšil svoje umění o další level a přejmenoval se na Snoop Liona, by rád doprovázal hráče domácího Celticu při nástupu na hřiště v roli maskota. To se zřejmě nakonec nestane, ale i tak se o zápase mluví již dlouho před jeho začátkem i jinde než mezi fotbalovými fanoušky ve Skotsku.

Snoop Dog údajně chtěl také do klubu z největšího skotského města zainvestoval a stát se jedním z jeho akcionářů. S nabídkou přišel nedlouho po překvapivém vítězství Celticu nad Barcelonou v základní skupině Ligy mistrů, když domácí k radosti zaplněného Celtic Parku zvítězili 2:1. I díky tomu Celtic po dlouhé době postoupil ze základní skupiny LM a nadále tak zůstává jedním z aspirantů na možné vítězství..

Sám Snoop Dog (nebo Lion) k tomu dodal: „Není nic neobvyklého, že hvězdy hip hopu investují své peníze do sportu, ale není zrovna obvyklé, aby podporovali nějaký fotbalový klub. Když jsem viděl, jak fanoušci Celticu za svůj klub doslova dýchají, dokázal jsem si představit, že bych do klubu mohl vložit své peníze, kdyby někdo ze současného vedení chtěl svůj podíl prodat.“

To se zatím nestalo a Celtic si tak bude muset poradit s Juventusem i bez podpory této ikony amerického hip hopu.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Snoop Dog chce dělat maskota fotbalovému klubu Celtic Glasgow