×
TOPZINE.cz

Šmoulové 3D dobíjí svět skrz modrou. A nepůjde o Avatara!

Ani slavný Avatar nenavštívil Times Square!, Zdroj: distributor filmu

Svět opět zmodrá! Tentokrát v tom ale nebude mít prsty James Cameron a jeho Avatar. Na scénu se vrací staří dobří Šmoulové. Ve filmu. A ve 3D.

Ani slavný Avatar nenavštívil Times Square!, Zdroj: distributor filmu

Americký deník USA Today před pár dny publikoval první snímek filmu a trailer na sebe nenechal dlouho čekat. Poprvé tak můžeme vidět Taťku Šmoulu, Mrzouta a Nešiku na newyorském Times Square, kde se momentálně natáčí. Příchod Šmoulů pod vedením režiséra Raja Gosnella (Scooby – Doo) do amerických kin se očekává v srpnu 2011.

Na začátku příběhu se Šmoulové, které honí zběsilý Gargamel, zaběhnou do lesa a omylem se z magického místa přenesou do současného Central parku. Jejich snahu vrátit se zpátky domů samozřejmě komplikuje Gargamel. Tvůrci se rozhodli, že tentokrát nebude Šmouly požírat. Bude je chtít jenom využít pro svou magickou moc. Producent Jordan Kerner tuto skutečnost glosoval s tím, že nehodlají točit rodinný film ve stylu Sweeneyho Todda.

Kromě trojrozměrných Šmoulů se můžeme těšit na Hanka Azaria (Simpsonovi) v roli Gargamela, Neila Patricka Harrise (How I met your mother) a Jaymu Maysovou (Ošklivka Betty).

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..