Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Slečna zamilovaná na DVD: O lásku se musí bojovat!

Jiří Hannich

Jiří Hannich

27. 5. 2010

!DVD!Když vám táta s mámou domluví rande, asi od toho nečekáte nic extra. Dá se totiž předpokládat, že váš protějšek bude především vyhovovat kritériím, které nastavili vaši rodiče a těm vašim se ani nepřiblíží. Avšak Sandra Bullock to má úplně obráceně. Od schůzky naslepo, na kterou šla spíše z donucení, se z ní stala Slečna zamilovaná.

Zdroj: distributor filmu

Film

Jediné, co o něm Mary věděla bylo, že se jmenuje Steve a že je možná gay. Dostala tedy za úkol otestovat jeho sexuální orientaci. Na schůzku šla především z toho důvodu, že už si hodně dlouho s nikým nevyrazila a její milostný život byl… no, její milostný život vlastně neexistoval. Pak se objevil pod schodištěm, přeskočila jiskra a od té doby v tom Mary nebezpečně lítá.

I přes nepovedené rande na Stevea prostě nemůže přestat myslet, a tak ho pronásleduje všude možně po Spojených státech a snaží se mu zalíbit. Ústřední dvojici ztvárnila již uváděná Sandra Bullock ve spolupráci s Bradleym Cooperem.

Zdroj: distributor filmu

DVD

Disk přináší to, co je v dnešní době již běžným standardem: interaktivní menu s možností navolit si jazykové verze, doplněné o titulky. Pokud se vám nějaká scéna obzvláště líbila a chcete si ji pustit ještě jednou, nemusíte složitě přetáčet celý film, ale příslušnou část snímku najdete pod položkou výběr scén.

Žánr: Komedie/Romantický

Režie: Phil Traill

Hrají: Sandra Bullock, Bradley Cooper, Katy Mixon, Thomas Haden Church aj.

Zvuk: český, anglický, ruský (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české, anglické, ruské

Bonusy: interaktivní menu, výběr scén

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Slečna zamilovaná na DVD: O lásku se musí bojovat!