Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Slečna Marplová bude mít v Disneyho předělávce pevné poprsí a svůdné křivky

Redakce

Redakce

1. 4. 2011

Po okázalém návratu Sherlocka Holmese si svůj celovečerní comeback vychutná i další britská detektivní kapacita. Slečna Marplová, známá jako zdánlivě nenápadná stařenka, která se ráda „jakoby náhodou“ připlétá k vyšetřování vražd ve své rodné vísce, nabírá nečekaně svůdných křivek.

I tomu klukovi se obsazení Jennifer Garner nějak nezdá, Zdroj: distributor filmu

Ostrá a nezávislá, třicátnice či čtyřicátnice – zhruba taková by měla být nová slečna Marplová v právě ohlášené disneyovské předělávce.

Znalce detektivní série by však právem mohlo docela zarazit, že Jane Marplová získá tvář (a hlavně tělo) osmatřicetileté Jennifer Garner. Jennifer, alias dvojitá agentka Sydney Bristow ze špionážního seriálu Alias, je určitě skvělá herečka, což o to, ale právě fakt, že Marplová je původně dámou v letech, je jednou z důležitých součástí detektivčiny osobnosti. Stará panna, která ráda plete, zahrádkaří a řeší vraždy, by prostě po transformaci v mladou kočičku mohla ztratit podstatnou část svého šarmu.

Zatím ale nikdo doopravdy netuší, co Disney vlastně zamýšlí. Chystá se líbivá blbinka pro malé caparty nebo něco o trochu chytřejšího?

UPDATE: Tak možná, že se nechystá vůbec nic. Britská společnost Chorion, která vlastní autorská práva k dílům Agathy Christie, totiž sdělila BBC, že nikdo žádnou dohodu o zfilmování s Disney neuzavřel. Někdo se asi pěkně naštval, když zjistil, jaké nekalosti s klasikou zamýšlí…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Slečna Marplová bude mít v Disneyho předělávce pevné poprsí a svůdné křivky