×
TOPZINE.cz

Slavnostní premiéra posledního Harryho Pottera zná své datum i místo!

Kouzelníka Harryho Pottera už vídáme na plátnech kin a televizních obrazovkách neuvěřitelných deset let! V červenci se dočkáme závěru této sedmidílné ságy a bude to prý velkolepé…

Harry Potter nám za ta léta nejen zestárl, ale i potemněl, Zdroj: youtube.com

Pro slavnostní premiéru bylo zvoleno jedno z nejznámějších londýnských náměstí – Trafalgar Square. Unikátní na celé věci je, že půjde o vůbec první filmovou premiéru s červeným kobercem na daném místě.

Odtamtud se herci a tvůrci filmu přesunou na nedaleké Leicester Square, kde se v jednom z kinosálů Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 poprvé promítne.

Účastnit se budou samozřejmě představitelé hlavních rolí Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, chybět nebudou ani další herecké osobnosti, stejně jako režisér filmu David Yates či autorka původní knižní předlohy J. K. Rowling.

FOTO: Speciál Harry Potter

Starosta Londýna Boris Johnson k celé záležitosti řekl: „Jsme rádi, že se finále Harryho Pottera odehraje na tak velkolepém místě. Jsme hrdí na naši kreativitu při premiérách. Trafalgar Square poskytne magický zážitek jak hostům, tak i fanouškům.“

Slavnostní premiéra proběhne 7. července, do českých kin přijde film o týden později, tedy 14. července.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..