Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Škwor vydá své první best of. Sečteno podtrženo!

Martin Peška

Martin Peška

10. 9. 2009

Foto: archív kapelyHard-rocková skupina Šwor, které letos slaví deset let své existence, se chystá vydat své první album obsahující nejznámější hity pod názvem Sečteno podtrženo. Deska má vyjít 19. října.

Foto: archív kapely
Foto: archív kapely

Best of určili fanoušci

Na výběrové desce se objeví Snad 1000*, Vyvolenej, Stín, Sraž nás na kolena a dalších 15 skladeb. „Album se bude jmenovat Sečteno podtrženo a bude obsahovat největší hity, tak jak je výraznou měrou vybrali fanoušci skupiny prostřednictvím webové stránky Škworu,“ uvedl Michal Míka z vydavatelské společnosti.

Bude se přetáčet
S předchozím řadovým albem, které je doplněno i o bonusové DVD, se skupina údajně blíží k ocenění zlatá deska, které se uděluje za prodejnost. Právě několik skladeb z desky 5 se stane výjimkou a nebudou se přetáčet. Ostatní písničky z předchozí tvorby kapela natáčí ve svém studiu. Objevit se má i úplná novinka nesoucí název Tak to jsme my!

Po křtu alba 14. října v pražské Retro Music Hall skupina vyrazí na turné se skupinou Harlej. Prozatím mají naplánováno společných 11 vystoupení. Navštíví například Brno, České Budějovice, Pardubice, Plzeň nebo Strakonice.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Škwor vydá své první best of. Sečteno podtrženo!