Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Škwor pokřtil CD pivem! Foto uvnitř!

Redakce

Redakce

17. 10. 2009

Skwor_retro_06Kapela, která začínala tím, že po ní zůstávály pomočené bary a nikdo jí nevěřil, obdržela zlatou desku. Navíc hodlá atakovat pozici Kabátů. Ve středu 14. října Škwoři pokřtili své album.

Foto: Václav Kohout, Topzine.cz

Foto: Václav Kohout, Topzine.cz

V rámci křtu nové bestovky Sečteno podtrženo kapely Škwor se 14. října uskutečnil v Retro music hall koncert. Na kapelu Škwor si ovšem fanoušci museli počkat. Nejprve hodinu od avizovaného začátku koncertu, kdy se nic nedělo, a poté další hodinu, kdy hrála předkapela. A po přípravě hudební aparatury se již dočkali nástupu Škworů.

Kapela zahrála své největší hity, i takové, které nahrála za svou více jak desetiletou kariéru. Poté se koncert na chvilku přerušil, jelikož se křtilo nové CD. Kmotry byli skutečně rockové celebrity, a to zástupci Kabátu, Harleje, Arakainu a Aleš Brichta. Ti popřáli kapele hodně úspěchů. Křtilo se stylově pivem. Poté se předala Škworu i jejímu manažerovi zlatá deska za album 5. Následně se koncert opět rozjel.

Závěrečné shrnutí zní: kdo si počkal, ten se dočkal a užil si skvělou muziku. Jestliže nejste z Prahy a na tento koncert jste nemohli dorazit, nemusíte naříkat, jelikož Škwor nyní vyjíždí na turné s kapelou Harlej.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Škwor pokřtil CD pivem! Foto uvnitř!