Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Skupinu Clou opět opouští textař a baskytarista

Martin Peška

Martin Peška

5. 7. 2010

Clou 2. července na svých internetových stránkách uvedla, že opět hledá baskytaristu. Odchází Štěpán Farkaš, který do kapely přišel v roce 2007 jako náhrada za Bugsyho. Farkaš, který byl od posledního alba For Tonight take také výhradním textařem, se z pracovních důvodů stěhuje do zahraničí.

FOTO: Zpěvák skupiny Clou Lukáš Vyhnal

Zpěvák skupiny Clou Lukáš Vyhnal, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

“Poslední čtyři roky pro mne byly nejlepší za můj dosavadní život a jsem rád, že jsem je mohl prožít právě s kapelou Clou – Lukášem, Petrem, Radkem a poslední rok i s Pavlem. Hraní pro mne byla, je a vždy bude radost a zábava, ale teď přišel čas vydat se dál jinou cestou a bohužel toto moje rozhodnutí znamená, že se musím s kapelou rozloučit,” uvedl pro Topzine.cz Štěpán Farkaš.

Ačkoliv baskytarista a textař bude hledat štěstí v zahraničí, s Clou bude i nadále spolupracovat na dálku. Frontman kapely Lukáš Vyhnal uvedl, že se dohodli na spolupráci minimálně na příštím albu a dodal: “Štěpán do kapely výborně zapadl, jeho odchod nás proto pochopitelně mrzí. Ale respektujeme jeho rozhodnutí.”

Práce na nové desce už probíhají, důkazem může být první singl s názvem Believe. „Novou skladbu už skupina zařadila i do svého koncertního programu, se kterým právě absolvuje vybrané festivaly a jiné letní akce,“ doplnila Katka Dědková z managementu kapely.

Seznam nejbližších koncertů Clou
16. července – Valašské Meziříčí (Gulaz fest)
24. července – Kadaň (Vysmáté léto)
28. července – Praha (Freeride motokros)
30. července – Lomnice nad Lužnicí
7. srpna – Plasy (Czech Rock Block)
12. srpna – Opava (Opavské kulturní léto)
20. srpna – Cheb (Ronak Fly fest)
28. srpna – Ostrava (Pivní slavnosti Ostravaru)
3. září – Praha (Císařská louka)

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Skupinu Clou opět opouští textař a baskytarista