Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Skupina Cartonnage zveřejnila novou píseň

Pražská kapela Cartonnage, která má na svém kontě již řadu ocenění a úspěchy sklízí nejen na české hudební scéně, ale také v zahraničí, zveřejnila v exkluzivní premiéře na serveru iDNES.cz svůj nový song.

Cartonnage, Zdroj: archiv

Cartonnage je elektro-popová kapela, která inkasovala za své poslední album Connected z roku 2008 spoustu ocenění a pochval. Objíždí festivaly a počet příznivců a fanoušků stále stoupá. Nyní představili nový singl, který vyšel pod názvem Electro Gatronomique. V něm oslavují francouzský film 70. let a s ním také dvorního skladatele Armina Effenbergera.

„Na francouzských filmech jsme vyrostli, máme je rádi a jsou vryté do naší paměti. Ceníme si spontánnosti a radosti, s jakou tahle píseň vznikla. Je to hudební mash up, kde kouzlo minulosti nakopávají samply současnosti,” uvedl důvod vzdávání holdu právě francouzskému filmu v této novince producent Armin Effenberger, který nyní společně se zpěvačkou Vandou Choco pilně pracuje na dalších písních na nové album, které by mělo vyjít v únoru příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Skupina Cartonnage zveřejnila novou píseň