Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Skupina 100°C pokřtí koncertní DVD v Hard Rock Café

Redakce

Redakce

7. 4. 2011

FOTO: 100°C na křtu alba Brant RockVe středu 13. dubna pokřtí mariánskolázeňská trash-popová skupina 100°C své první DVD s názvem Live at Open Air Festival 2010. Kromě křtu a koncertu se v Hard Rock Café můžete těšit také na zajímavé hosty, vstupné bude symbolických 50 Kč.

FOTO: 100°C na křtu alba Brant Rock

100°C na křtu alba Brant Rock, Zdroj: myspace.com/100c

Od doby, kdy žánrově jen velmi těžko zařaditelnou kapelu vyneslo do všeobecného povědomí vítězství v Coca Cola Popstar, uběhlo už téměř osm let. Za tu dobu vydali 100°C tři desky, z nichž každá znamenala žánrový i zvukový posun. V loňském roce se skupina rozhodla do řady placek přidat i DVD.

„Fungujeme už přes třináct let a zatím na našem kontě nemáme žádný profesionálně zaznamenaný koncert. Na Open Air Festivalu se nám k tomu naskytla poměrně dobrá příležitost,“ vysvětlil zpěvák a frontman Jakub Joshua Johánek.

DVD z živého vystoupení kapely na prvním ročníku festivalu vyšlo 31. března a obsahuje řadu bonusů v podobě videobiografie, rozhovoru a videoklipů. Samotný záznam koncertu tvoří průřez dosavadní tvorbou 100°C a je nasnadě, že výběr toho nejlepšího nabídne kapela svým fanouškům i na středečním křtu.

Křest, nová deska i videoklip

Koncert v pražském Hard Rock Café je jedním z mála naplánovaných vystoupení. 100°C se aktuálně věnují natáčení nové desky a videoklipu k prvnímu singlu. „DVDčkem vlastně uzavíráme jednu kapitolu a startujeme novou,“ dodává baskytarista Ondřej Urbanec alias Indian Mojjo.

Pokud se chcete dozvědět, kdo bude kmotrem DVD Live at Open Air Festival 2010, sledujte facebook kapely nebo přijďte ve středu 13. dubna do Hard Rock Café. Vstupenky budou k dostání na místě za symbolických 50 korun. Start koncertu je naplánován na 21 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Skupina 100°C pokřtí koncertní DVD v Hard Rock Café