Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Skrillex a Cirque du Soleil chystají společnou show v Las Vegas

Jakub Jarolímek

Jakub Jarolímek

11. 2. 2013

FOTO: SkrillexSkrillex oznámil partnerství s legendární zábavní společností Cirque du Soleil, která plánuje otevřít v Las Vegas nový hudební klub LIGHT. A právě v tomto klubu se od konce dubna začnou pořádat jedinečné, velkolepě pojaté akce, typické právě pro Vegas.

FOTO: Skrillex

Skrillex, Zdroj: myspace.com

Samotná společnost Cirque du Soleil působí již od roku 1984. Za tu dobu proslula po celém světě svým moderním pojetím cirkusových představení. Zábavní společnost má několik stálých rezidentních klubů, zároveň také cestuje po světě. V České republice jsme měli možnost setkat se s nimi už celkem třikrát.

Nyní však společnost díky své nové show vstupuje do světa elektronické taneční muziky. Mimo Skrillexe budou v rámci LIGHT účinkovat další hvězdy jako Zedd, Sebastian Ingrosso či Baauer. Každý z interpretů bude mít své jedinečné vystoupení. Společnost umožnila každému z nich uzpůsobit svou show tak, aby se cítil co nejlépe a vzájemně se odlišili.

Největší hvězda celého projektu, Skrillex, prohlásil, že nechce, aby cirkus byl pojatý jako podívaná, při které budou diváci pouze zírat. V jedinečné atmosféře za doprovodu speciálních vizualizací chce obecenstvo hlavně přimět k tanci. Zedd pak prohlásil, že jeho vzorem pro velkolepou show budou například vystoupení Lady Gaga.

Skrillex – First of the Year

Z dostupných informací i z předešlých akcí je jisté, že se opět bude na co těšit. Celý projekt odstartuje 26. dubna v hotelu Mandalay Bay v Las Vegas. Nechme se tedy překvapit, co s sebou přinese nečekané spojení zábavní společnosti a dubstepového producenta.

Skrillex je už dnes svými vystoupeními proslulý. Sklízí kladné ohlasy a na jeho akcích se fanoušci nikdy nenudí. Vzpomeňme například na loňský Rock For People, kde se Skrillex stal hrdinou večera při svém improvizovaném vystoupení po bouři. Za zmínku také stojí jeho nedávná oslava, při které mu vzplály vlasy. Je tedy jasné, že v jeho podání bude i v rámci LIGHT o zábavu postaráno.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Skrillex a Cirque du Soleil chystají společnou show v Las Vegas