Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Skončili dřív, než znovu začali. Jonas Brothers opět hlásí rozpad

Adam Vrána

Adam Vrána

29. 10. 2013

Americké trio Jonas Brothers dnes v poledne oznámilo další pauzu na dobu neurčitou. „V kapele panují již dlouhou dobu rozepře a členové se nemohou domluvit na tom, kam chtějí do budoucna hudebně mířit,“ řekl manažer skupiny Jesse Derris.

FOTO: Jonas Brothers

Jonas Brothers. | Zdroj: facebook.com

Jonas Brothers začali v roce 2005, výrazný vzestup je potkal už o dva roky později podepsáním smlouvy u Hollywood Records společnosti Disney. Jejich třetí studiovka A Little Bit Longer se umístila mezi padesáti nejlepšími nahrávkami roku 2008 a kladných ohlasů se dočkalo i navazující album Lines, Vines and Trying Times.

Právě to se stalo poslední deskou před první oficiální pauzou kapely, která přišla roku 2010 a trvala až do loňska. „Měli jsme mnoho plánů, ať už osobních nebo kariérních,  které jsme chtěli uskutečnit. Tím, že jsme na ně měli čas, jsme získali dost energie k tomu, abychom tehdy pokračovali,“ řekl v nedávném rozhovoru pro rádio KDWB zpěvák Joe Jonas.

Po svém znovuobnovení plánovala kapela vydat páté album a vyrazit s ním na turné. Chystanou koncertní šňůru však zrušila začátkem října a stejně tak odložila na neurčito i chystanou desku s názvem V. „Nepochybuji o tom, že bychom si stejně jako v minulosti užili spoustu zábavy,“ dodává Jonas. „Není na to ale ten správný čas a bude pro nás lepší se opět zaměřit na věci, které nám jsou v tenhle moment milejší.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Skončili dřív, než znovu začali. Jonas Brothers opět hlásí rozpad