Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Skočte do pohádky skrz Čarovný pohádkový les

Redakce

Redakce

27. 5. 2010

 

Přijďte si užít pohádkový den a strávit tak příjemnou atmosféru plnou kouzel a nadpřirozených bytostí. Čarovný pohádkový les aneb tradiční a oblíbená cesta pohádkovým lesem se uskuteční v neděli 30. května ve Velkých Karlovicích u turistického hotelu Galik.

Pohádkový les, Zdroj: valachy.cz

Motiv letošní cesty za pohádkou je spojen s čarodějnicemi. A koho, že to můžete v lese potkat? Samozřejmě čarodějnice a čaroděje, perníček ze střechy si můžete utrhnout u Ježibaby z Perníkové chaloupky, kouzelným prstenem se dostanete až k Rumburakovi a Arabele a dokonce se dočkáte i Černokněžníka. Také nesmí chybět i skutečný kouzelník, který vás oslní svými triky a kouzly. Těšte se na nepřeberné množství pohádkových bytostí a doslova se přeneste z pohádky do pohádky.

Pohádkové postavičky nejsou ovšem jediným lákadlem, proč se této akce zúčastnit. „Na programu je pro děti připravené krmení oveček a setkání s dalšími typickými valašskými zvířátky. Účast přislíbil také Veverčák Čenda, populární maskot Rodinných pasů,“ řekl Pavel Mikula, vedoucí hotelu Galik. Při cestě pohádkovým lesem si děti také vyzkouší splnit různé úkoly, za které získají razítka a sladké odměny. Ovšem zanechte si ještě sílu na závěrečný velký čarodějnický diskotékový rej.

hotel Horal, Zdroj: valachy.cz

Oceňovat se bude také nejzajímavější maska, proto se nezapomeňte přeměnit ve vaši oblíbenou pohádkovou bytost. Jestli máte strach, že při vstupu na akci bude zet vaše peněženka prázdnotou, nebojte se. Vstupné je totiž dobrovolné  a k tomu navíc každý malý účastník obdrží rozmanité ceny. Poproste rosničku, ať zařídí pěkné počasí. Pokud se jí to nepovede, nevadí. „Akce se uskuteční za každého počasí“, dodal Pavel Mikula.

Jestli se vám okolí Velkých Karlovic líbí natolik, že byste zde rádi strávili celý víkend, tak to není žádný problém. V podhůří Beskyd a Javorníků bude k dispozici také lanový park Horal s překážkami nebo Wellness Horal s rozmanitou řadou vodních procedur.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Skočte do pohádky skrz Čarovný pohádkový les