Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Skladba Toxique rotuje v rádiích v Belgii a Holandsku

Martin Peška

Martin Peška

11. 7. 2009

Radio Pajottenland, Helmond gaat Hollands a FM Brussel jsou rádia, na nichž by měl v současnosti rotovat singl  Two Sides od české skupiny Toxique. Ohlas sklidili po vystoupení na francouzském festivalu EuropaVox, na který jeli koncem května společně s Airfare, Cartonage a Southpaw, jak již redakce Topzine.cz informovala.

„Sklidili obrovský ohlas nejen ze strany posluchačů, ale i producentů. Slovy chvály nešetřili francouzští organizátoři, kteří Toxique charakterizovali jako nejaktuálnější a neúspěšnější kapelu z české delegace. A tak Toxique hned raději pozvali na podzimní evropský festival ve švédském Stockholmu,“ uvedla za kapelu nadšená Johana Turnerová.

Toxique také plánují natočit své první DVD. Do zahraničí však s filmovým štábem nevyjedou, podle předběžných plánů by kapela chtěla natáčet začátkem září na oblíbeném místě svých koncertů, jímž je Kravín v Úněticích.

„Je nanejvýš pravděpodobné, že na něm už bude nějaká vlaštovka i z plánovaného druhého CD, kterou však jejich příznivci už znají z koncertů.,“ dodala Turnerová.

Nejbližší živé vystoupení skupiny Toxique je možné zažít například 15. července v pražském Óčko Music Clubu nebo o dva dny později na liberecké Motománii.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Skladba Toxique rotuje v rádiích v Belgii a Holandsku