Menu
TOPZINE.cz
Sport

Sjezd: Kulíšková nedokončila, Loska osmnáctý

Martin Slabý

Martin Slabý

19. 3. 2010

vancouver-2010-mascotsČtvrteční den se pro české barvy nesl pouze ve znamení alpského lyžování. Ve Whistleru se svých startů ve sjezdu dočkali Anna Kulíšková a Stanislav Loska. Bohužel ani jednomu z nich se nepodařilo proniknout na přední místa.

Logo paralympijských her ve Vancouveru Zdroj: www.vancouver2010.com

Logo paralympijských her ve Vancouveru Zdroj: www.vancouver2010.com

Sledge hokejisté měli před svým zápasem o páté místo den volna, a tak mohli čeští příznivci fandit pouze sjezdařům, kteří měli právě na čtvrtek naplánovány své disciplíny. Sjezd je i jednou ze silnějších disciplín české reprezentantky Anny Kulíškové, tentokráte se jí však nevedlo, když svoji jízdu nedokončila a skončila v poli poražených. Do cíle se podíval Stanislav Loska, který nezopakoval předchozí třinácté místo z obřího slalomu a obsadil konečnou osmnáctou příčku z osmadvaceti startujících lyžařů.

Sledge hokej měl na programu semifinálové zápasy, ze kterých vzešla finálová dvojice. V boji o celkové zlato proti sobě nakonec nastoupí oba přemožitelé našeho týmu v základní skupině, když si USA poradily s hokejisty Norska 3:0 a Japonci zklamali domácí příznivce vítězstvím nad Kanadou 3:1.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sjezd: Kulíšková nedokončila, Loska osmnáctý