Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sinéad O’Connor chystá koncert v Praze. Vstupenky jsou již v prodeji

Martin Peška

Martin Peška

10. 4. 2012

Irská zpěvačka Sinéad O’Connor plánuje koncert v pražské Lucerně. Ve středu 20. června by měla představit českému publiku novinku How About I Be Me (And You Be You)? vydanou letos v únoru.

video
play-sharp-fill

„Jedná se o její deváté studiové album v pětadvacetileté kariéře, během které prodala více než 10 milionů kopií svých nahrávek po celém světě,“ řekl pro TOPZINE.cz Petr Novák za pořadatele koncertu.

Informace o koncertu:
Vystoupí: Sinéad O´Connor
Datum: středa 20. června, začátek koncertu od 20:00
Místo: Velký sál Lucerny (Vodičkova 704/36, Praha 1 – Nové Město)
Vstupenky: v předprodeji online od 790 korun

Po dvou letech se Sinéad O‘Connor opět vrací do Česka. Po minulém koncertě na zámku Sychrov se nyní chystá její vystoupení ve Velkém sále pražské Lucerny. V České republice se zpěvačka představí už počtvrté, do Prahy se vrací po patnácti letech od svého prvního vystoupení.

Podle Nováka by na koncertě v Lucerně měla Sinéad O‘Connor v doprovodu své kapely představit kromě výběru z deseti nových skladeb také nejzásadnější skladby své pětadvacetileté kariéry jako například hit Nothing Compares 2 U.

Vstupenky na vystoupení jsou v předprodeji online od 10. dubna v rozmezí od 790 do 1.290 korun. K dispozici jsou jak místa k sezení, tak ke stání na balkonech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sinéad O’Connor chystá koncert v Praze. Vstupenky jsou již v prodeji