Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Silverstein nadopuje fanoušky svou hudbou v pražském Rock Café

Radek Kolínský

Radek Kolínský

22. 3. 2011

V sobotu 26. března vystoupí v Rock Café v Praze tři skvělé a energií našláplé kapely. V roli hostů se předvedou While She Sleeps a There For Tommorow. Jako hlavní hvězda večera poté kanadští Silverstein.

foto Silverstein

Silverstein, Zdroj: steh.de

Britská parta While She Sleeps vystupuje v pětičlenné sestavě. Nalezneme u nich někdy až agresivní metalcorový zpěv, ovšem to není jediné, co nám může kapela nabídnout. Zároveň se mohou chlubit více než třemi sty vystoupeními. Pyšnit se mohou třeba albem The North Stands For Nothing, z něhož vzešla skladba Crows, která se dočkala i videoklipu.

Jakýmsi odlišným (ovšem neméně kvalitním) osvěžením a spestřením večera bude vystoupení There For Tomorrow. Ti hrají od roku 2003 a posluchače si k sobě přitahují svým alternativním rockem. Vystupovali po boku skupin jako All Time Low, We The Kings či Mayday Parade. Skupina vydala několik EP, ale také dvě alba (Point of Origin a A Little Faster). Z druhé desky se velmi oblíbenou písničkou stala Deathbed.

Silverstein pocházejí z Kanady a nedávno oslavili deset let své existence. Blíží se vydání jejich nového CD Rescue. Na každém z předešlých alb se našel minimálně jeden hit, jenž je stále oblíbený a často hraný. Například Smashed Into Pieces, My Heroine, Still Dreaming, True Romance a podobně. Rovněž mají za sebou nesčetně koncertů a festivalů, ale také ocenění. Zahráli si kupříkladu s kapely jako Aiden, Simple Plan, Billy Talent a dalšími. Zároveň se řadí mezi nejlepší kapely hrající post-hardcore.

Klub Rock Café bude pro veřejnost otevřen již od 19 hodin a 30 minut. Přibližně o 40 minut později by měla akce vypuknout. Fanoušci se opravdu mají na co těšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Silverstein nadopuje fanoušky svou hudbou v pražském Rock Café