Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Shrek: Zvonec a konec. Na plakátech uvidíme drsnou Fionu

Redakce

Redakce

30. 3. 2010

shrek-zvonec-a-konec-2Na plakátech posledního dílu filmové série o zeleném zlobrovi Shrekovi budeme mít možnost vidět staré postavy v nových tvářích. Mimo jiné Fionu jako drsnou válečnici s obouruční sekyrou.

Shrek: Zvonec a konec, Zdroj: Distributor filmu

Shrek: Zvonec a konec, Zdroj: distributor filmu

Plakáty k filmu Shrek: Zvonec a konec publikovala společnost DreamWorks pomocí Yahoo! Movies. Máme na nich možnost vidět postavy z filmu Shrek Třetí, které jsou ovšem znázorněny v jiných rolích, než v jakých je známe. Například Fiona, která je v originále namluvena Cameron Diaz, je vyobrazena jako válečnice místo princezny. Nebo Kocour v botách, kterému v originále propůjčil hlas Antonio Banderas, je na plakátu tlustší než obvykle. Na ostatních plakátech samozřejmě uvidíme i Oslíka (Eddie Murphy), Shreka (Mike Meyers) nebo Perníčka (Conrad Vernon).

Ve čtvrtém Shrekovi je hlavní hrdina unaven rodinným životem, prožívá krizi středního věku a vzpomíná na časy, kdy si žil jako pravý zlobr v bažině. Pak je lstí přesvědčen k podpisu smlouvy se skřítkem Rumpelstiltskinem a najednou se ocitá v alternativní verzi filmu Shrek Třetí. Zlobři jsou zde loveni, Rumpelstiltskin je král a Shrek s Fionou se nikdy nepotkali.

Shrek: Zvonec a konec, Zdroj: Distributor filmu

Shrek: Zvonec a konec, Zdroj: distributor filmu

Poslední Shrek bude 3D!

Shrek se v posledním díle snaží zachránit své věrné přátele, dává do pořádku svět a získavá zpět svou jedinou lásku a milovanou rodinu. Film Shrek: Zvonec a konec bude i v 3D verzi a premiéru bude mít v amerických kinech 21. května 2010. Česká premiéra je plánována na 15. července 2010.

Trailer k filmu Shrek: Zvonec a konec si můžete prohlédnout zde.

Shrek: Zvonec a konec (Shrek Forever After)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, 2010

Režie: Mike Mitchell
Hrají: Cameron Diaz, Eddie Murphy, Mike Myers, Conrad Vernon

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Shrek: Zvonec a konec. Na plakátech uvidíme drsnou Fionu