×
TOPZINE.cz

Shirley MacLain zuří: Není na plakátech k filmu Na sv. Valentýna

.aaaaaaaaashirley

„Toto je věková diskriminace,“ rozčilovala se Shirley MacLain, která byla vytlačena z plakátů k novému filmu, který má opravdu žhavé obsazení.

Shirley MacLaine
Shirley MacLaine

Veteránská herečka Shirley MacLaine se naštvala, když zjistila, že nebyla na plakátech k novému filmu Garryho Marshalla Na sv. Valentýna (Valentine’s Day).

„Na plakátech se objevili všichni hlavní představitelé, kromě mě,“ postěžovala si Shirley. Dále pokračovala: „Tisky uvedly několik sérií obrázků z filmu a obsazení, ale moji roli Estelle jsem nikde neviděla. Jako by mě do filmu vůbec nezahrnuli.“ Je opravdu vytočená z toho, že ji vynechali v originálu a natiskli ji až na druhý design. „Opravdu si myslím, že je to věková diskriminace. Upřímně nechápu, proč na těch plakátech nejsem. Marketing nejspíš všechno řídí,“ dodala naposled.

Premiéra filmu Na sv. Valentýna je v USA naplánován na 12. února.

Na sv. Valentýna
Na sv. Valentýna

Film nás udeří plným proudem hvězd, jako je Julia Roberts, Anne Hathaway, Jessica Alba, Jessica Biel, Jennifer Garner, Ashton Kutcher, Jamie Foxx, Queen Latifah, Taylor Lautner, Taylor Swift, Patrick Dempsey nebo Emma Roberts.

S tímto hvězdným obsazením se máme opravdu na co těšit.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..