Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Shia LaBeouf kritizuje Transformers 3: Film ztratil cit a srdce

Veronika Jílková

Veronika Jílková

23. 5. 2010

Herec začíná být neopatrný a o nově chystaném pokračování o měnících se robotech řekl, že film ztratil veškerý cit a nemá srdce. Co na to producenti?

Shia LaBeouf

Shia LaBeouf

Hvězda filmu Transformers Shia LaBeouf omráčil fanoušky akčního projektu o robotech, kteří se dokáží přetransformovat do jiné technologie. Dalo by se říct, že herec již není takovým žhavým fandou do samotného natáčení třetího snímku s názvem  Revenge of the Fallen.

„Opravdu mi tam něco chybí. Nevím, co to je. Ani nevím, jak to popsat. Ale je to, jako by vám nechutnalo jídlo, protože není dochucené či osolené.“ Jak na toto Shiovo prohlášení reagovali producenti? „Shia byl po natočení druhého snímku nadšen. Viděl, kolik práce jsme dokázali. Ale už zde měl problém s chybějícím srdcem. Líbila se mu technika, triky a vše, co počítač svede, ale pořád byl s něčím nespokojený.“

>>> Věci s tematikou Transformers (hry, DVD, BD atp.) si můžete pořídit tady <<<

LaBeouf se stal celosvětovým akčním hrdinou po premiéře prvního snímku Transformers již v roce 2007, kdy si vydělal obrovský balík peněz. Jeho úspěch pobízel produkci k tomu, aby se natočil další díl.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Shia LaBeouf kritizuje Transformers 3: Film ztratil cit a srdce