Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Sherlock Holmes se zastavil na obhlídce Hradce Králové

Michaela Hellerová

Michaela Hellerová

15. 12. 2010

Premiéra světoznámého Sherlocka Holmese proběhne v Hradci Králové v Klicperově divadle 18.12. 2010 v 19.00 hodin. Představení ryze hradecké povede režisérská ruka Davida Drábka, který je tamějším uměleckým šéfem.

Sherlock Holmes aneb Vraždy vousatých žen jsou Drábkovou další hrou po úspěšných Akvabelách, Náměstí bratří Mašínů nebo Ještěrech. David Drábek v Hradci exceluje a v rozhovoru pro hradeckou MF DNES uvedl, že chystá další nové hry: „Kromě Holmese jsem o prázdninách napsal pro Pavlu Tomicovou hru Koule. A zrovna dnes mě posedl nápad vytvořit pro cyklus Amores Klicperros novou kabaretní taškařici pod názvem Extrémní lasagne.“

Je vidět, že David Drábek v Klicperově divadle nezahálí a jeho hry jsou velice navštěvované. Za Bratry Mašíny dostal v lednu Cenu Alfréda Radoka. Jak budou ceněné jeho další inscenace, uvidíme.

FOTO: Vousaté ženy

Sherlock Holmes a vousaté ženy

Sherlock Holmes se zastavil v Hradci Králové, aby vyřešil jeden prapodivný případ, vraždy vousatých žen. Doktor Watson Sherlockovi pomůže a skoro na to doplatí. Jak to celé dopadne se nechte překvapit 18.12. 2010 na premiéře.

V roli Sherlocka Holmese se představí Lubor Novotný a roli doktora Watsona ztvární Dušan Hřebíček.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sherlock Holmes se zastavil na obhlídce Hradce Králové