×
TOPZINE.cz

Sherlock Holmes se zastavil na obhlídce Hradce Králové

Premiéra světoznámého Sherlocka Holmese proběhne v Hradci Králové v Klicperově divadle 18.12. 2010 v 19.00 hodin. Představení ryze hradecké povede režisérská ruka Davida Drábka, který je tamějším uměleckým šéfem.

FOTO: Sherlock a Watson
Sherlock Holmes aneb Vraždy vousatých žen Zdroj: klicperovodivadlo.cz

Sherlock Holmes aneb Vraždy vousatých žen jsou Drábkovou další hrou po úspěšných Akvabelách, Náměstí bratří Mašínů nebo Ještěrech. David Drábek v Hradci exceluje a v rozhovoru pro hradeckou MF DNES uvedl, že chystá další nové hry: „Kromě Holmese jsem o prázdninách napsal pro Pavlu Tomicovou hru Koule. A zrovna dnes mě posedl nápad vytvořit pro cyklus Amores Klicperros novou kabaretní taškařici pod názvem Extrémní lasagne.“

Je vidět, že David Drábek v Klicperově divadle nezahálí a jeho hry jsou velice navštěvované. Za Bratry Mašíny dostal v lednu Cenu Alfréda Radoka. Jak budou ceněné jeho další inscenace, uvidíme.

FOTO: Vousaté ženy
Sherlock Holmes a vousaté ženy

Sherlock Holmes se zastavil v Hradci Králové, aby vyřešil jeden prapodivný případ, vraždy vousatých žen. Doktor Watson Sherlockovi pomůže a skoro na to doplatí. Jak to celé dopadne se nechte překvapit 18.12. 2010 na premiéře.

V roli Sherlocka Holmese se představí Lubor Novotný a roli doktora Watsona ztvární Dušan Hřebíček.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..