Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Shayne Ward má padáka. Další nahrávací smlouvu už nedostane

Redakce

Redakce

1. 5. 2011

FOTO: Shayne WardV roce 2005 se Shayne Ward stal vítězem X Factoru a během své kariéry prodal přes tři milióny desek. Jeho nejnovější album s názvem Obsession je však zároveň jeho posledním projektem s nahrávací společností Syco Music, která s ním nyní po pěti letech ukončila spolupráci.

FOTO: Shayne Ward

Britský zpěvák Shayne Ward, Zdroj: shayneward.com

Nahrávací společnost před pár dny oznámila, že další kontrakt Shayne Ward už nedostane. Stalo se tak bezprostředně po tom, co jeho poslední album Obsession nesplnilo očekávání a v žebříčku nejlepších britských alb se vůbec neumístilo.

Vedení si spolupráci s ním pochvalovalo, neboť Shayne je osobnost, která na sobě dokáže velmi tvrdě pracovat. Zároveň ale podotklo, že podle posledních průzkumů si lidé jeho desky kupují stále méně, a tak by měl prý spíše než jako sólový zpěvák začít uvažovat o fungování v nějaké kapele.

Že svou dosavadní kariéru na hřebík zatím pověsit nehodlá, dokázal Shayne svým nedávným britským turné, jež odstartoval 15. března. Jako předskokan se představila začínající dívčí skupina Parade, která už v rámci turné vystupovala se zpěvačkou Shakirou či Alexandrou Burke.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Shayne Ward má padáka. Další nahrávací smlouvu už nedostane