Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Sháníte dárek na Valentýna? Podlehněte kouzlu šperků Zoe & Morgan

Redakce

Redakce

6. 2. 2012

FOTO: šperky Zoe & MorganŠperky odjakživa patřily mezi nejlepší přátele každé ženy. Obyčejný outfit skvěle oživí a večerní šaty dovedou k dokonalosti. Ať už patříte k rebelkám, nebo máte hlavu v oblacích, v kolekci šperků Zoe & Morgan si vždy vyberete.

FOTO: Šperky Zoe & Morgan

Vyberou si všichni, Zdroj: zoeandmorgan.com

Za chvíli tu máme svátek sv. Valentýna a není lepší příležitosti, kdy se před svým drahým zmínit o náhrdelníku nebo prstýnku, po kterém už dlouho toužíte. A chcete-li mít doma opravdový klenot, sáhněte po šperku z kolekce Zoe & Morgan.

Přes noc slavnými

Za značkou, kterou si oblíbily stylové ikony Kate Moss, Emma Watson nebo Alexa Chung, stojí sourozenci Zoe a Morgan Sibbald, kteří se po vzoru svého otce vrhli na výrobu šperků. Inspirací jim byly jejich daleké cesty.

Je až neuvěřitelné, za jak kratičký čas se jejich značka proslavila. V létě 2006 představili svou první kolekci a ihned vyletěli mezi šperkařskou elitu.

FOTO: šperky Zoe & Morgan

Inspirace dalekými cestami

Téměř každý rok přichází Zoe & Morgan s novou ručně vyráběnou kolekcí inspirovanou nejrůznějšími událostmi, místy a přáními jejich klientů.

Šperk s vlastním příběhem

Zjara roku 2008 představila značka Fine collection, tedy šperky velmi klasické a zároveň nadčasové. Jednotlivé kousky tak patří mezi klenoty, které se mohou předávat z generace na generaci společně s jejich poselstvím. Není nic krásnějšího než nosit prsten vaší prababičky, která s ním tolik prožila.

FOTO: Šperky Zoe & Morgan

Jen pro pravé muže

Pokud si příliš nepotrpíte na sentimentalitu, určitě vás zaujme kolekce Tattoo Parlor Etiquette inspirovaná tetováním a rebélií. V nabídce jsou klenoty s lebkami, hady a motivy, které plně vystihují nespoutaný způsob života.

Čistě pánská záležitost

Značka Zoe & Morgan myslí opravdu na všechny, a proto kolekci Gimme Danger věnovala pouze mužům. A už podle názvu vám musí být jasné, že se jedná o šperky pro skutečné muže, kteří se ničeho nebojí.

Podívejte se na netradiční šperky Pamely Love

V listopadu minulého roku byl v Praze na dva dny otevřen Pop-up store právě s kolekcí inspirovanou tetováním a kolekcí pro muže. Pokud jste se tam nestihli podívat a nějaký ten šperk zakoupit, budiž vám útěchou, že jejich internetový obchod nabízí i dopravu k nám do České republiky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sháníte dárek na Valentýna? Podlehněte kouzlu šperků Zoe & Morgan