Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Shania Twain se na Nový rok provdala

Adriana Semlová

Adriana Semlová

6. 1. 2011

FOTO: Shania TwainStyl americké country hudby v České republice za ostatními žánry poněkud zaostává. Ale přesto se v devadesátých letech do celosvětového povědomí probojovala kanadská zpěvačka Shania Twain. Na Nový rok se dnes pětačtyřicetiletá diva provdala za podnikatele Frederica Thiebauda.

FOTO: Shania Twain

Shania Twain se vdala, Zdroj: archiv

Country zpěvačka se rozvedla se svým prvním manželem, producentem Robertem Johnem Langem, se kterým má devítiletého syna Eja D’Angela. K rozvodu došlo po Langově nevěře se zpěvaččinou přítelkyní Marie-Anne Thiebaud a právně byl soudem vyřízen v červnu 2010.

V prosinci téhož roku se Twain zasnoubila se švýcarským podnikatelem a businessmanem Fredericem Thiebaudem, který je ex-manželem Marie-Anne. Zasnoubení potvrdil zpěvaččin manažer a později bylo zveřejněno i na oficiálních stránkách. O několik málo týdnů později se Twain za svého o pět let mladšího přítele provdala.

Svatba se konala na Nový rok, tedy 1. ledna 2011 v portorickém Rincónu při západu slunce. Mezi pozvanými hosty bylo čtyřicet rodinných příslušníků a nejbližších známých obou snoubenců a uličkou k oltáři nevěstu doprovázel její syn. Svatební fotografie zajistil Robert Evans, který dokumentoval i svatby jiných celebrit, například obřady Brada Pitta a Jennifer Aniston nebo Toma CruiseKatie Holmes.

Shania Twain, vlastním jménem Eilleen Regina Edwards, získala popularitu vydáním alba Come On Over v roce 1997, které je nejlépe prodávaným country albem vůbec. Pilotním singlem se stala skladba Man! I Feel Like a Woman. Pětinásobná vítězka cen Gramy je také úspěšnou skladatelkou písní.

Jejím zatím posledním hudebním počinem je album Up!, které vyšlo v roce 2004. Do nového roku chystá vydat svou autobiografii a moderovat vlastní show. Kanadský film s prostým názvem Shania zachycuje zpěvaččino dětství a kariéru začínající vystoupeními v barech Severního Ontaria až po významný obrat, kdy se stala populární hvězdou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Shania Twain se na Nový rok provdala