Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Shakira průšvihářkou: Pokuta za tanec ve fontáně

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

25. 8. 2010

Kolumbijská zpěvačka, jejíž hit Waka Waka poslední dobou okupuje rádia, si koleduje o problémy. Zdánlivě nevinné natáčení klipu v ulicích Barcelony se proměnilo v nezákonný podnik. Shakira se totiž rozhodla ozvláštnit choreografii tím, že zatančí v historické fontáně Pla de Palau.

Shakira, Zdroj: shakira.com

V Barceloně se natáčel klip k písni Loca z chystaného alba Sale El Sol, které se v obchodech objeví v listopadu. Slavné blondýnce to sice mezi krůpějemi vody sluší a pojetí videa je celkem nápadité, ovšem úřady vidí věc jinak. Štáb si nezajistil na oficiálních místech potřebná povolení. A ve fontáně zkrátka nemůže člověk skotačit, jak se mu zlíbí.

Kritiku si vysloužily i další záběry z chystaného videoklipu, v nichž Shakira jede na motorce bez helmy na hlavě. Barcelonští radní se podle dostupných informací pohoršují nad takovým chováním. Shakira by prý jakožto populární osobnost měla jít svým fanouškům příkladem, a ne veřejně porušovat předpisy.

Kromě motorky se zpěvačka při natáčení projela i na kolečkových bruslích a mimo fontánu tančila ještě na pláži. Výsledek budeme mít brzy možnost posoudit na vlastní oči, zatím jsou na internetu k mání neoficiální záběry. Jedna věc se Shakiře každopádně podařila – singl Loca, ke kterému se video vztahuje, se díky tomu řádně zviditelnil. V médiích platí, že každá reklama – byť skandální – je prospěšnější než ticho po pěšině. Případná pokuta se tak pro zpěvačku může stát celkem perspektivní investicí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Shakira průšvihářkou: Pokuta za tanec ve fontáně