Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Sexy prádlo aneb Jak být v posteli sexy a svůdná

Lucie Vrožinová

Lucie Vrožinová

5. 4. 2010

Sexy prádloKaždá z nás chce vypadat co nejlépe a svého partnera či milence pořádně nažhavit. Klíčem k úspěchu je především dobře zvolené spodní prádlo. Správným výběrem tak malinko dopředu poodhalíme, nač se má muž těšit, a samotná milostná předehra bude stát za to.

Přehlídka Victoria's Secret, zdroj: stylfrizz.com

Přehlídka Victoria's Secret, zdroj: stylfrizz.com

Hoďme stydlivost za hlavu

Ještě stále žijeme v takové poměrně stydlivé době, ve které se bojí ženy experimentovat a ukázat své tělo v celé své kráse a v zajímavých sexy oblečcích. A to je špatně. Vždyť přesně po tom muži touží, jen se nám to občas nejspíš bojí říct na rovinu. Proto uchopme situaci pevně do svých rukou a začněme s tím něco dělat.

Stydlivějším typům bych doporučila, aby s sebou do prodejny se sexy prádlem vzaly kamarádku jako podporu a samozřejmě i jako dobrého rádce. Nemusíte se bát, že si náhodou nevyberete, protože spodní prádlo i jiné košilky a oblečky bývají ve všech velikostech, barvách a samozřejmě si můžete vybrat i mezi krajkou či hladkým klasickým materiálem.

zdroj: stylefrizz.com

zdroj: stylefrizz.com

Víc možností, než tušíte

Někdo si možná představí jen podprsenku a tanga, ale to rozhodně není vše, co bych řadila mezi sexy prádlo. Velmi oblíbené jsou i noční košilky ve žhavých barvách, například rudé či černé. Naproti tomu ani jemné barvy ženskosti neurazí a působí jemně a něžně. Záleží jen na vašem a partnerově vkusu. Odvážlivci mohou vyzkoušet i průsvitné košilky, které leckdy prozradí téměř vše, na co se mohou pánové těšit, ještě než si košilku sundáme.

Pak jsou zde ale i korzety, na které ještě české ženy nemají tolik odvahy. A já si říkám proč? Korzety vypadají sexy a svůdně a ještě k tomu nám udělají pěkná pevná prsa. Zkrátka mají několik výhod najednou. Mohu vám zaručit naprostý úspěch, jelikož jsem ještě nezažila ze zkušenosti mé ani mých přátel a známých, že by těmto slušivým oblečkům chlapi odolali. Chce to jen kousek odvahy.

zdroj: sexy-pradlo.com

zdroj: sexy-pradlo.com

Kdo nic nezkusí…

Proč ze sebe alespoň při milování neudělat na chvíli neodolatelnou sexy dračici v dokonale padnoucím prádle. Vytřete tím zrak nejen samy sobě, ale také partnerovi. Obecně platí, že když má na sobě žena nějaké pěkné šaty nebo nějaký jiný sexy kousek, okamžitě se jí zvedne sebevědomí. Takže dámy, myslím, že je pravý čas na to, abyste se nebály experimentů a návštěvy prodejen s erotickým prádlem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sexy prádlo aneb Jak být v posteli sexy a svůdná