×
TOPZINE.cz

Sexy herečka Jennifer Lawrence se objeví jako Mystique v nových X-Menech

Mladá herečka Jennifer Lawrence (kritiky oceňovaná za roli ve snímku Winter’s Bone) byla vybrána do nového pokračování známé série o mutantech. Ve filmu X-Men: First Class bude hrát Mystique, jež na sebe může brát libovolnou lidskou podobu.

Jennifer Lawrence Zdroj: archiv

Příběh je zasazen do doby, kdy byli Professor X a Magneto nejbližšími přáteli a spolupracovali na odvrácení velké světové hrozby. Až později se stali zarytými protivníky. Profesora X bude hrát James McAvoy, zatímco Michael Fassbender zpodobní Magneta.  X-Men: First Class se začne natáčet v režii Matthewa Vaughna letos na konci léta v Londýně. Do kin přijde v roce 2011.

Herečkou od Boha

Pro Jennifer Lawrence je vítězství v castingu velkým úspěchem.  Ve čtrnácti letech se rozhodla nastoupit hereckou kariéru bez předchozích zkušeností a přemluvila rodiče, aby jí vzali do jedné z newyorských agentur. Od té doby její hvězda stoupá, přičemž se nechala slyšet, že hraje pouze na základě vlastních pocitů a žádný herecký kurz dosud neabsolvovala. Jennifer se v nejbližší době objeví také v thrilleru The House at the End of the Street a ve filmu The Beaver, který režíruje Jodie Foster.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..