×
TOPZINE.cz

Sexy foto: Jessica Alba v novém filmu The Killer Inside Me

the_killer_inside_me11Herečka, která si zahraje v novém thrilleru prostitutku, byla odhalena na internetu jen v sexy spodním prádle. A to na fotkách, které byly nafocené během natáčení připravovaného snímku.

the_killer_inside_me11
Jessica Alba

Jessica Alba (zde její profil) natáčí nový film. Pro ni neobvyklý žánr, ale přesto ji brzy uvidíme v thrilleru s názvem The Killer Inside Me. Jak tomu bývá, během natáčení bylo nafoceno pár fotek, které odhalují scénu Jessicy, coby prostitutky, jen ve spodním prádle a s hercem Caseym Affleckem.

the_killer_inside_me12
The Killer Inside Me

O čem bude nový film?

Film se odehrává v roce 1950 a příběh vypovídá o Lou Fordovi, texaském zástupci šerifa. Začíná sice jako nudný maloměstský policajt, ale pomalu se promění v nelítostného sociopatického vraha, který se tváří velice nevinně, i když patří mezi hlavní podezřelé v následném vyšetřování. Po boku Afflecka a Alby uvidíme i Kate Hudson, která ztvární Louovu přítelkyni.

Snímek The Killer Inside Me je založený na románu Jima Thompsona z roku 1952, který byl recenzí hodnocen jako jeden z nejvíce žhavých a nekompromisních kriminálních románů, které byly kdy vůbec napsány.

Režie se ujme Michael Winterbottom (Sněhový dort, Síla srdce a další) a v dalších rolích uvidíme například i Simona Bakera, Neda Beattyho a Billa Pullmana.

the_killer_inside_me13
The Killer Inside Me

V Americe by se snímek měl objevit už 18. června.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..