Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Sexy duo z Mexické jízdy si zahraje v parodii na telenovelu

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

12. 9. 2010

Řeč je o dvojici Gael García Bernal a Diego Luna, kteří před už téměř desíti lety zazářili v komediálním dramatu Mexická jízda. Teď se chystají na telenovelu Casa de mi padre, v níž se připojí k Willu Ferrellovi.

Diego Luna a Gael García Bernal jsou přátelé i ve skutečnosti, Zdroj: zimbio.com

Casa de mi padre je španělsky mluvená komedie, která si bude střílet ze všech možných Esmerald a Rosalind. Španělský zvuk je poměrně originální, díky němu ale film nemusí prorazit v Americe (poběží sice s anglickými titulky, ale tušíme, jak je lenost v USA populární). Tím pádem se možná nedostane ani do českých kin.

Nebudu ale malovat čerta na zeď a předbíhat. Autoři se snaží držet příběh co nejvíce v tajnosti. Prozatím se pouze ví, že García Bernal si zahraje rodinného přítele a Luna Ferrellova mladšího bratra. Hvězdnou trojici doplní Genesis Rodriguez jako Ferrellova láska, Hector Jimenez a Adrian Martinez (ta jména vám nic neříkají? správně!). Do režisérského křesla se posadí Matt Piedmont, který zatím působil jako scenárista – najdete ho za více než stovkou epizod Saturday Night Live.

I takhle může vypadat ráno po mexické jízdě..., Zdroj: distributor filmu

Ferrell bude snímek produkovat a většina financí poteče z NALA Films. Gael García Bernal se naposledy objevil v nudné romantice Dopisy pro Julii, zato před lety exceloval v Amores Perros: Láska je kurva. Komediální talent rozhodně má, teď jen, aby ho správně využil. Diego Luna je zase ten hřebeček z pokračování Hříšného tance. V Mexické jízdě se líbal s Garcíou Bernalem, v oscarovém Milkovi zase se Seanem Pennem. Kdo ví, co má pro nás ještě přichystáno.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sexy duo z Mexické jízdy si zahraje v parodii na telenovelu